підтяжка шиї ускладнення і способи боротьби з ними

Іноді в період з середини тридцятих років і однієї добре в їх кінці сорокових років, людина може почати помічати їх опустивши декольте. Проблема вільної і обвислій шкіри, часто згадується як “індичка шиї”, може з’являтися. Існує також зовнішній вигляд шкіри, яка виглядає як смуги навколо м’язів, які йдуть від області підборіддя і вниз до грудей. Ця м’яз область називається підшкірний м’яз шиї. Час від часу, жирні опуклості починають виступати в цій області, а також.

Люди можуть почати носити светри черепаха шию або навіть зав’язати шовкові шарфи навколо непривабливі області провисання. Вони можуть перевірити, як вони хотіли б виглядати, потягнувши їх вгору шкіру шиї у жорсткості чином, використовуючи свої руки. Це звучить знайомо? Якщо це ваш поточний виклик, то підтяжка шиї дійсно може бути відповіддю для вас.

Перший крок зробити для того, щоб звести до мінімуму ускладнення полягає у виборі авторитетних сертифікованим пластичним хірургом, бажано той, хто завершив безліч цих типів процедур. Чим більше досвіду, тим краще! Попросіть друзів, а також ваш сімейний лікар для рекомендацій. Встановлений пластичний хірург огляне вас для загального стану здоров’я, у вас інтерв’ю про здоров’я історії вашої родини, а потім дати вам вибір “до і після” фотографії, щоб розглянути.

Ці кроки допоможуть визначити, чи є ви здорова кандидатом на операцію і переконайтеся, що у вас є відповідні реалістичні очікування, а також. Було б також доцільним обговорити будь попередньої операції у вас був з вашим лікарем і переглянути свої реакції на різні види анестезії, а також ваші рубці тенденцій. Всі ці заходи є додатковими способами мінімізувати ризики і незадовільних результатів.

До операції, було б доцільно, щоб скоротити будь-які впливи сигаретного диму, або через вашого власного використання або знаходяться в безпосередній близькості від пасивного куріння. Це дозволить більш задовільним зцілення. Ваш лікар може також дати вам список вітамінів і протизапальні засоби, щоб спробувати, щоб зменшити набряки та синці, а також для прискорення відновлення.

Повідомлення хірургії, обов’язково дотримуватися всіх вказівок лікаря, в тому числі застосування льоду в районі, спальний на височині і скорочення напруженої діяльності. Дотримуючись всіх інструкцій допоможе полегшити можливість ускладнень. Навіть якщо людина може бути терпиться повернутися до їх повної щоденних занять, відпочинку та наступні замовлення буде їхня відповідь на успішне і швидке відновлення сил.