позбутися вугрів і запобігає їх від повернення

Чорноголових може виразно зруйнує вашу текстуру шкіри. Якщо вони у вас є, ваше обличчя буде виглядати, як якщо б вона не дбала про. Щоб позбутися від вугрів є досить складним завданням, але не недосяжною. Наступні кілька простих принципів, матиме велике значення не тільки позбутися від них, але і зупинити їх від повернення.

Є деякі речі, які ви можете спробувати позбутися від вугрів. Залежно від структури шкіри, природний скраб особи продуктів може допомогти в позбавленні від вугрів для вас. Природно використовуючи тканину миття отскребать вугрів є шлях. Ви можете придбати один з комерційних маски для обличчя, які можуть допомогти, а також. Однак, якщо ці основні поради не працюють, ви можете використовувати ще кілька таких всеосяжних методів.

Як правило, Ви, можливо, доведеться злегка стиснути області, де вугри форму, щоб позбутися від нього. Перед цим, обов’язково мийте руки ретельно, щоб запобігти подальшому запалення шкіри. Щоб знеболити постраждалого району, можна прикладати лід перед початком стиснення. І як тільки ви закінчите стиск, протріть трохи алкоголю це дозволить усунути будь-яке масло, яке затримується і пропонують трохи антибактеріальних в цьому районі.

Якщо ви не хочете вичавити далеко, щоб позбутися вугрів, ніж ви можете спробувати щось, що може здатися смішним, але все ще може бути хорошим способом, щоб усунути їх. За допомогою клейкої стрічки, взяти шматочок і застосовувати його до місця, де лежить вугра, натисніть вниз і швидко рушити з місця. Один з найбільш чудових речей, які ви можете зробити, щоб позбутися від вугрів є тримати його в чистоті. Не лягайте спати вночі з вашим макіяж все ще на, як він забиває пори, які викликають вугри розвиватися.