отримати ідеальний зубної пасти для зубів

Ще в старі часи, зубні пасти були просто скромний товарів, що лише деякі помічають. Але так як люди все більше і більше усвідомлюють своє здоров’я і зовнішній вигляд, зубні пасти раптом став основним хорошого в кожному будинку. Це ще смиренний товарів раптово включені у пошуках людей для посмішки макіяж.

Сьогодні зубні пасти входять в розмаїття смаків і формулювання, які стверджують, відбілити зуби, запобігти захворювання ясен, і позбутися від неприємного запаху з рота. З великим вибором страв і різних складів, завдання вибору зубної пасти стала дуже особистою справою для багатьох.

Але те, що дійсно в зубній пасті, які зробили його спільного господарства та продуктів посмішкою макіяж?

Різні марки зубної пасти насправді мають різні склади. Але в цілому, всі вони стверджують, для відбілювання та зміцнення зубів. Ось деякі з поширених інгредієнтів в більшості зубних паст:

• Фтор – цей інгредієнт робить зуби сильніше і стійка до гниття.
• Ароматизатори хімічних речовин, що дає солодкі або м’ятні аромати, щоб зубні пасти, не викликаючи карієс.
• Миючі засоби – це те, що робить пінисті поява в зубній пасті.
• М’який абразиви – це може включати карбонат кальцію, фосфати і карбонат магнію

Правильно вибрати зубну пасту для вас, перше, що ви повинні розглянути, чи є це безпечним у використанні і досягає того, що він стверджує, що робити. Переконайтеся, що уважно вивчати етикетку. Інгредієнти повинні бути чітко сформульовані. Зубні пасти з фтором повинні мати стандартні “наркотики факти” панелі в пакеті, як вона регулюється по контролю за продуктами і ліками США. Якщо ні FDA етикетки, і заступництву зубної пасти.

Якщо ви все ще хочете, щоб переконатися, що ви отримуєте право зубна паста, зубні пасти шукати з печаткою ADA. Ця печатка означає, що продукт пройшов через добровільне тестування ADA для вимірювання безпеки та ефективності продукту.

З сотнями зубних паст на ринку сьогодні, немає ніяких сумнівів, буде один ідеально підходить для вашої посмішкою макіяж. Якщо у вас чутливі зуби або особливими потребами, то краще поговоріть зі своїм стоматологом. Він буде рекомендувати вам зубну пасту, яка буде найкращим чином вирішувати особливими потребами ваші зуби.