отримати гарне тіло пляжі – жорсткий приклад, ноги і руки

Ви теж можете стати гарячою і красивою, як найсоковитіших сезону на землі. Єдина проблема в тому, що існує не так багато часу, щоб побудувати свій штраф за до того, що це так варто дивитися, як ви ходьби до літа закінчилася.

Це вірно, ви знаєте, що ви завжди дивлюся, як люди йдуть, і чесно кажучи … це не тому, що ви з любов’ю відправивши їм теплі побажання, ви перевіряєте їх, щоб побачити, як багато барахла в їх стовбура. І якщо цього не досить підлий, ви знаєте, що ви порівнюєте його з вашими. Да ладно, це те, що ми робимо. Ми живемо в стані постійного порівняння, це не здорово, це навіть не практичні, але справа в тому, що це реально.

Отже, як ви точного позаду протягом короткого часу і напружте верхню частину тіла так, щоб, коли ви на хвилі ваших друзів через пляж, sagginess на задній рукою не хвилі на вітрі і створюють гігантські хвилі.

Ось великий міні-режим тренування я зібрав для одного з моїх музикантів, які мали стріляти обкладинку альбому для свого нового релізу. Вона була в студії останні штрихи на її CD, і вона отримала дзвінок від пекла. Це був її менеджер сказав їй вони вирішили на зйомках місце для її покриття постріл. Це повинен був бути на цьому вражаючий острів в тропічному раю, що більшість з нас тільки мріють відвідати, коли ми виграли в лотерею.

Через кілька хвилин, я отримав SOS (Стріляти тільки в моєї шкіри) лиха. У неї було менше десяти днів, щоб перейти від snackin ‘в студії звукозапису, щоб дивитися секси на пляжі для обкладинки CD для всього світу, щоб побачити!

Я пішов на роботу і покласти разом миттєвий графік тренування тонізуючий і з’єднав його з моєї Низька Дієта глікемічним з Катаболічні Foods. Хіп-хоп Cardio був частиною її тренуваннями, а тому що він спалює жир, допоможе вам розвинути ритм і впевненість у собі. Ви можете зробити будь кардіо ви любите, поки ви робите деякі кардіо кожен день, щоб тримати ваш метаболізм і спалювати накопичений жир. Ах так, і моментального засмаги, щоб дати їй справжній вигляд острова. Це прийшло пізніше після того як ми зробили її руки, ABS і ззаду виглядати і відчувати себе сильнішими.

Ключовим тут є слово вона відчувала себе сильніше. Ви бачите, коли ви відчуваєте себе добре, ви відчуваєте себе красивою і коли ви відчуваєте себе красивою ви йдете з великою витонченістю і впевненістю, які будуть відправляти великі вібрації, що ви любите свого пляжу тіла. Тобто на початку хвилююся і надихнув достатньо, щоб продовжувати на вашу програму після початкового сплеску. Всі великі зміни відбуваються зсередини.

красиве тіло програми пляжі

Перш за все, я люблю традиційне навчання, і я люблю, як танцювальні рухи форми і напружте тіло інакше, ніж багато з тренажерного залу ходів. Танцюристи мають гладкий довгий сухий мускулатурою і вони рухаються з чистою благодаті. Мені подобається тренажерний зал ходи теж в довгостроковій фітнес-програми, ‘не зрозумійте мене неправильно … Але, для цієї програми я веду вас до початку жіночого руху підготовку тіла. Мій підпис Вертикальні тренування і сили Формування техніки є основою для цього тренування.

тренування аксесуарів зібрати для тренування

Пляжний рушник – у мене особисто мої клієнти лежати на пляжному рушник, тому що вони м’які на дотик на шкіру, яка ставить вас в прекрасний настрій.

Пляшка води – 8-16 унциями води – уникнути зневоднення під час тренування.
Музика – потрапити в зону. Увімкніть музику, яка є оптимістичною, щасливою і змушує вас почувати себе добре. Це буде надихати вас, щоб залишитися з тренування протягом усього строку.
Картина – Знайти деякі надихаючі фотографії журналу, які надихають вас тренуватися. Ваш розум бачить фотографії, а потім це зводить вас в напрямку вашого бажання візуалізувати.
гарний пляж тіла ланцюга ізометричної методів навчання

1. курсує

2. сторона, що лежить підйоми ніг

3. дівчата віджимання

Перемістити № 1 – Plie учасника

Почніть з Plie автора або танцюриста і простіше пояснення. Широка стійка ноги Відводи Коліно

-Пліє “є згину колін. Це основоположні сили і стрейч, що балет практики танцюристів. Це особлива вправа, яке тонізує і зміцнює ваші вся нижня частина тіла. Стегна, сідниці, стегна, підколінні сухожилля і ікри всі працювали разом. Це посилюється влада крок, який творить чудеса.

Навчитися правильно Пліє має фундаментальне значення для належної підготовки та отримання, що нижня частина тіла красивою ви хочете. Тим не менше, більшість людей роблять це неправильно, оскільки вони опускаються з ніг, а потім швидко повернутися в положення стоячи.

Почніть, стоячи перед дзеркалом, щоб можна було стежити за вашими вирівнювання. Обличчя дзеркало в широкій стійці, яка в танці відомий як другої позиції. Будьте обережні, що ви вирівнювання коліна з пальцями в усі часи. Потягніть м’язи черевного преса, як отримати уявлення про те, що ваш пупок коучинг хребта. Це називається видовбувати вашої черевної стінки, щоб ваш формують і залучення їх, а в усьому русі.

Встаньте прямо, так що ви можете відчувати себе вертикальну лінію вгору і вниз по центру вашого тіла.
Почати, щоб знизити масу тіла на підлогу повільно і контролю на рахунок чотири. Використовуйте ваші черевні м’язи, розслабте спину і опустіть куприк. Будьте впевнені, ваше тіло з центром над ногами, п’яти повинні вниз, ви опустіть тіло вниз. Заходить так низько, як ви можете зручно йти.

Тепер натисніть ноги в підлозі, що робить ваші м’язи стегна і прикладом активні. Утримуйте протягом чотирьох ізометричних вважається як ви берете глибоких вдихів.

Потім повільно натисніть ноги в підлогу і змушувати себе з плие “, як ви повернутися у вихідне положення стоячи.

Якщо ви не відчуваєте себе ці м’язові відчуття, що ви робите Пліє занадто швидко. Тепер, щоб рахунок чотири, починають натискання вгору і зосередитися на відчуття опору у всіх ваших м’язів нижньої частини тіла, як ви виходите з плие. Як вам удосконалити цей крок можна додавати різні ходи з легкої руки 4:58 фунт ваги руки. Це те, що я зробив зі своїм художником. Як вона відчула збалансований і по центру з рухом я додав біцепса кучері з легкими вагами руку.

У мене було своє початок з руки поруч з нею за її ніг, коли вона опустила її тіло, щоб рахунок чотири, вона потягнула руки до неї верхню частину плечей і тримав її на рахунок чотири, як вона була в плие “ізометричного а потім знизив вагу, як вона видавлюється з плие. Це було відмінне поєднання верхньої та нижньої частини тіла руху, які створили сенсаційну виглядати і відчувати себе до м’язів.

Перемістити № 2 – Бічні підйоми ніг (2 варіанти)

Лежать по одну сторону від вашого пляжного рушники. Бічні лежав вправ зміцнити бічні м’язи ніг, напружте внутрішня поверхня стегна, вузькі стегна і затягніть медіальної сідниць.

побічні лежала нога підйомників:

Ляжте на бік на підлозі. Наведіть верхню частину тіла і голову в зручному положенні. Ви лежите на всьому шляху вниз, або лежати рукою підтримку вашій голові до тих пір, як ви тримаєте голову у відповідність з вашої шиї.

Тримайте ваше тіло у висунутому положенні з вашим верхню ногу прямою, а нижнього коліна злегка зігнуті, щоб допомогти збалансувати ваше тіло. Наведіть верхньої руки на підлогу перед м’язи черевного преса і стискаються м’язи черевного преса в усьому русі.

Почніть з стискаючи приклад. Зараз на рахунок чотири, повільно підніміть верхню частину ноги у напрямку до стелі з колінами обличчям вперед на 45 градусів або на висоту, де можна відчути м’язи посилення без напруги в тазостегновому суглобі і утримуйте в ізометричної (статичної) положення для рахунок чотири, а потім повільно опустіть вниз.

Повторіть протягом п’ятнадцяти повторень на кожну сторону. Повторіть кожної сторони в цілому трьох сетах. З кожного боку внутрішніх і зовнішніх м’язів стегна. Як ви стаєте сильнішими, ви додаєте 1:59 фунт ваги для кісточки більше опору.

внутрішня сторона, що лежить піднімає ногу стегна:

Ляжте на бік на підлозі. Наведіть верхню частину тіла і голову в зручному положенні. Тримайте ваше тіло у висунутому положенні, ноги покоїться на верхній частині один одного. Потім перемістіть зігніть верхню ногу і покладіть ноги на підлогу позаду нижньої ноги. Переконайтеся, що є достатньо місця, щоб дозволити нижньої ноги для підйому з підлоги.

Контракт м’язи черевного преса, щоб включити їх у свої тренування, а також допоможе захистити ваш хребет і тримайте спину в хорошому стійкому положенні. Стисніть внутрішньої частини стегна повільно, до рахунку чотири підійміть нижню ногу близько 12 до вісімнадцяти дюймів або так високо, як зручно для Вас, щоб відчувати себе ізолювати внутрішню частину стегна і стискатися.

Тримайте на чотири рахунки, а потім опустіть ногу вниз у вихідне положення і повторіть в цілому п’ятнадцять повторень. Один набір завершений тільки обидві ноги виконали вправу для приписана кількість повторень на тренування! Будьте впевнені, щоб глибоко дихати протягом всього послідовності.

Move # 3 – вигнута віджимання трицепсов коліна.

Цей крок працює задньої руки і грудей і живота. Почати на руки і коліна руками відпочиваючи під плечима.

Контракт м’язи черевного преса і повільно опустіть груди до підлоги між руками утримуючи голову і шию на одній лінії, опустіть вниз, поки груди майже не торкнеться підлоги, і не дозволяйте вашій попереку прогинатися, тримати на два рахунки і повільно з керуванням змушувати себе резервне копіювання на стартовій позиції.

Тримайте тіло замкнені в прямому положенні, як ви повернетеся у вихідне положення. Дихайте зручно всім ходу. Повторіть ці дії для повного набору за десять повторень. Тоді відпочинок протягом тридцяти секунд, сидячи на колінах у позі дитини, а потім повторити протягом ще двох множин.

Це потужне вправу і на початку ви можете тільки бути в змозі зробити виконують дві повторень з точність і контроль. Але не здавайтеся. Вона буде отримати простіше, так як ви стаєте сильнішими. Це фантастична вправа для жорсткості м’язів в задній частині руки і м’язи грудей.

Цей крок зробить вашу сильніше і щільніше в той же час. Це відмінне поєднання фітнесу результати нададуть ви загоряєте або серфінгом.

Ось трицепси зростанню пробою …

На руках і колінах, договір м’язи черевного преса потім в рахунок чотири

Повільно опустіть верхню частину тіла вниз до підлоги, тримаючи лікті близько до тіла

Затримайтеся на два рахунки (ізометричне скорочення), а потім змушувати себе назад у вихідне положення.

Повторіть ці дії для в цілому вісім повторень.

Там ви маєте його, чудовий план для вашого красиве тіло Біч. Ви будете почувати себе довгий, худий і впевнено, як ви прогулятися по пляжу. Краса починається зсередини. Не чекайте, почати сьогодні відчуваю себе чудово про себе, але не втрачати краще тіло коли-небудь в даний час.

Якщо ви ще не зробили, перейдіть на мій сайт і підписатися на мою щотижневу розсилку, Є так багато дивовижних рад, великий нагородами тренувань і багато соковитих оповідань про мої пригоди навчання. Ви будете любити натхнення і хто знає, може бути, вам буде зіркою я отримую тренуватися коли-небудь.

Так, і до речі, художник, який я отримав виклик SOS лиха від виглядав абсолютно прекрасним для неї фотосесії обкладинки. Вона була приголомшливою в її день народження костюм. Вона не робила запущений постріл. Вона зробила зі смаком, елегантно і душевно кришки як Єва (як у дружиною Адама) в кадрі типу Genesis. Якщо я правильно пам’ятаю, Єва не носити нічого в саду або …

Нехай Бог благословить і зробити його найкраща тиждень небудь!