втратити “мумії животик” з живота хірургії

Багато жінок мріють мають плоский живіт, але якщо ви не фітнес-фанатиком, то навряд чи ви коли-небудь її досягнення. Навіть жінки, які є невеликий розмір сукні 8 скаржаться на мляву животик. Після народження дитини або дієти, ви можете залишитися ні з непривабливі складки шкіри, які ніяка кількість дієт або фізичних вправ не виправить. Це може бути важко і привести жінку в себе свідоме, особливо у відпустці, коли носити бікіні може бути й мови. Єдиний варіант, щоб видалити складки шкіри на животі є підтяжка живота хірургії. Якщо у вас є зайвий жир навколо талії та животі, то ви можете мати ліпосакції в той же час і отримати тонша талія, а також плоский живіт.

Пластика живота операція займає близько 2 годин під загальним наркозом і вимагає одну або дві ночі в лікарні, а потім 2 тижнів одужання в домашніх умовах. Ви повинні уникати вправ або важкої роботи протягом 6 тижнів після операції. Якщо у вас є активна робота, ви багато потрібно зайняти кілька тижнів від роботи. Ваш хірург може також рекомендувати, що ви не їздите протягом деякого часу після операції, принаймні, поки стібки не будуть видалені.

Негативний аспект живота, мабуть, найдовший шрам після розрізу, зробленого від стегна до стегна. Шрам будуватимуться по лінії бікіні і поки бікіні не надто крихітний, ви повинні бути в змозі показати свої нові плоский животик на пляжі. Враховуючи вибір в’ялі “Baby сумці” на животі або шрам вздовж лінії бікіні, здається, що багато жінок цілком щасливі вибрати живота, щоб відновити їх впевненість в собі, і, щоб мати можливість носити одяг, яка показати їх фігури.

Пластика живота не тільки для дам. Багато чоловіків вважають, що після значної втрати ваги, вони залишаються з зайвої шкіри і розтяжок. Пластика живота хірургія може видалити розтяжки і в’яла шкіра. Після операції, чоловіки більше не потрібні, щоб прикрити на пляжі або приховати їх тіла під вільний одяг.

Якщо ви плануєте отримати кредит у банку або за допомогою кредитної карти, щоб заплатити за операцію, то ви повинні спочатку перевірити фінансування угод, запропоновані клініками і лікарнями. Деякі пропонують 0% безпроцентних позик, так що ви можете розподілити вартість операції. Якщо ви маєте більш ніж одну процедуру, наприклад підтяжка живота і ліпосакція, ви можете отримати знижку на лікування цінами.