бальзам для губ – весело цілителя

Наше обличчя завжди центром тяжіння всієї нашої особистості тих пір, поки ми не зробили щось абсурдним чи веселим до нашого сам. Губи, з іншого боку, стати координаційним центром, будучи тільки кольорова частина нашого обличчя.

Бальзам для губ, який часто називають бальзам для губ, використовується, щоб піти з губ проблеми, як кутовий хейліт, герпес або полегшити потріскані або сухі губи. Бальзам для губ, проте з його всі косметичні властивості застосовується тільки до губ рота.

Що це зроблено?
Різні інгредієнти, такі як бджолиний віск, вазелін, камфора, ментол і т.д. використовуються для виготовлення бальзамів для губ. Для того, щоб зробити його здоровим для губ, компанії пропонують бальзами для губ з додаванням вітамінів, галун, саліцилова кислота і аспірин, яке властиво типу шкіри. Октіноксат avobenone і також використовуються в губи булочки для того, щоб звести до мінімуму вплив пошкодження НД

Як це працює?
Губи, як є тонкий шар шкіри, найбільш летючі зовнішніх сухість і тому губи стають найпершою жертвою сухості, отримавши потріскалися. Бальзам для губ використовується для збереження губи від сухості, він в основному забезпечує масляний або оклюзійної шар на поверхні губ. Вона захоплює внутрішню вологу губ і захищає їх від зовнішніх холодний і сухий середовищі. Це маслянистий шар бальзаму для губ, який зазвичай складається з воску і вазеліну служить основною метою утримання вологи в губи. Різні смаки, кольори і сонцезахисні засоби додані в бальзам для губ, щоб забезпечити додаткові переваги для користувачів.

Є правило, два різних типи бальзамів для губ, доступних на ринку. Вони включають в себе ”

ароматизовані бальзам для губ:
Ароматизовані помада для губ, мабуть, найпопулярніша форма бальзамів для губ в даний час. Вони приходять в сотні різних ароматів. Починаючи з фруктів, щоб м’ята і шоколад, всі види смаків підпадають під ароматний помада для губ. Їх основною метою є бути використаний звичайний чоловік. Основною метою цих є надання людині з м’якою і заспокійливої ​​губи. Вони знайдені в кишені кожен другий американський чоловік і в гаманці кожного американця жінки.

Були багато різних компаній, тільки в США які виготовлення бальзамів для губ. Тим не менш, найвідоміші компанії на сьогоднішній день відомий як “помади”. Цей бренд є не тільки популярним в Америці тільки насправді це є найпопулярнішим бальзам для губ “бренд” у світі. У ці дні, незалежно від того, що марку бальзаму для губ є, це завжди називається “помади”, замість того, щоб називатися бальзам для губ.

медичні бальзам для губ:
Інший тип бальзам для губ називається медичним бальзам для губ. Медична бальзам для губ, як правило, зроблені різними фармацевтичними компаніями, які допомагають забезпечити дружнє рішення для потрісканих або сухих губ. Вони навряд чи бувають аромати і повинні використовуватися тільки за призначенням лікаря. Однак, якщо у вас сухі губи ви завжди можете використовувати ароматизовані бальзам для губ.