PUR мінералів є відмінною мінеральної косметики

Для дам, які хотіли б потрапити в трохи макіяжу, запитайте себе, якщо макіяж ви насправді добре для вашої шкіри. Особливо, якщо ви носите макіяж на щоденній основі, ви повинні очистити шкіру щовечора перед сном, і ви повинні переконатися, що ваше обличчя бездоганно. В іншому випадку, ви напевно залишитеся з поганою шкірою, якщо ви не використовуєте мінеральну косметику. Існують сотні різних продуктів, доступних, коли ви шукаєте нову макіяж, але чи не хочете трохи, що було більше, ніж одна суміш? З чимось само зручно, як Pur Мінерали 4-в-1 у вас є SPF, основа консилер і пудру всі в один шматок, тому вам не доведеться ходити круглий з важкою сумкою. Ви можете весь час є найважливіша макіяж пунктів з вами в одному компактному продукті.

Деякі питання, які були виховані в минулому на тему одного з продуктів Pur мінерали, а саме 4-в-1 Пресована Мінеральна косметика, в тому, що консилер ідея не постійно в стані приховати, як задовільно в області під вашим очі, а також містить оксихлорид вісмуту. Це хімічна речовина може бути подразнення шкіри деяких людей.
Мінеральна косметика з мінералів Pur є абсолютним для деяких дам, але для інших це може виявитися важким. Однак, оскільки він є мінеральною, вона повинна зайняти багато попереду це стає проблемою, з вашою шкірою, але це буде залежати від вашого типу шкіри і, наскільки чутлива ваша шкіра. Ви будете мати дійсно точне шкіри для мінеральної косметики, щоб викликати проблеми, і якщо це так, ви, ймовірно, доведеться використовувати спеціально виготовлені макіяжу для вашого типу шкіри або не носять макіяж взагалі.