інформації Ботокс лікування його ризики і побічні ефекти

Ботокс став майже повсякденним фразу і часто жартували в журналах, на телебаченні та в інтернеті. Більшість людей асоціюють слово з ботоксом перспективних молодих. Деякі люди мають конотацію, що це щось зарезервовані тільки для багатих і знаменитих. Більша частина суспільства, ймовірно, тільки чув, що Ботокс лікування забезпечують супер швидкий результат. Інші вважають, що ботокс лікування включають приймаючи деякі ін’єкції дивно, що молодь перетворює ваше обличчя більш молодим вас за решту вашого життя. Насправді, слова “Ботокс” можна розглядати як синоніми для “молоде обличчя”.

Чи відчуваєте ви себе трохи біжать, це ваше обличчя, нарешті, починає показувати свій вік? Портленд Ботокс лікування забезпечують швидке і ефективне рішення, яке може допомогти зменшити появу лицьової лінії і зморшки. З часом, вік, стрес, занепокоєння і повсякденні фактори навколишнього середовища можуть надають згубний вплив на ваше обличчя і зробити його виглядати набагато старше, ніж варто було б. Ботокс лікування були вперше схвалений FDA в 1990 році для лікування спазмів очних м’язів, однак його значення косметичних був швидко реалізований. Ін’єкції ботокса можуть бути використані, щоб розгладити зморшки на лобі, шиї і обличчі. Ін’єкції можуть бути використані для видалення гусячі лапки, які з’являються в куточках наших очей, як ми стаємо старше. Ботокс є препарат зроблений з токсину, що виробляється бактерією Clostridium ботулінічного. Це те ж токсин, який може викликати небезпечні для життя тип харчового отруєння називається ботулізм.

Як Ботокс лікування працює?
Перш ніж продовжити, дозвольте мені представляти запит. Чому у вас є зморшки на обличчі? Розуміння цього дасть вам фірму (не каламбур) основу, перш ніж ви можете почати розуміти наслідки ботокса.

Є близько 52 м’язів вашого обличчя, не включаючи будь-які індивідуальні відмінності у відношенні речей, як задня і нижня, поздовжня і поперечна, і великі і малі. Всі ці м’язи, як правило, перекриваються, що ускладнює фактично ідентифікувати кожне з них окремо.

Ці м’язи безперервно розширюватися і стискатися, знову і знову протягом будь-який даний день. Цей процес повторюється з дня на день протягом усього вашого життя. В результаті, там в кінцевому рахунку настає момент у часі, що зморшки починають формуватися на поверхні вашої шкіри. Якщо б ви могли уникнути цього безперервної дії м’язів, ніякі зморшки ніколи не утворюють. Але, це не спричинить за собою усмішку або сміх ніколи знову! Удачі вам, чи не так?

Природно, це припинення електричні імпульси не те, що ми хотіли б плисти через все наше тіло. Всі м’язові функції зупиниться і ви були б знерухомлений. Це і є причиною Ботокс лікування доступні тільки за допомогою ін’єкційної формі. Це також причина того, ботокс повинен бути взятий під суворим наглядом лікаря. Ботокс лікування, безумовно, корисно для тих, хто шукає більш молодий вид. І тепер я сподіваюся, що ви трохи більше обладнаний, щоб прийняти рішення про те чи ні ботокса для вас. Не забудьте відвідати мій сайт для отримання більш глибоке Ботокс – переваги і ризики.