як успішно мінімізувати келоїдних рубців

Рубці можуть бути надзвичайно важко позбутися, або, принаймні, мінімізувати їх появу, проте келоїдні рубці часто може бути важче усунути.

Келоїдні рубці виникають, коли тканина утворює кігті, як зовнішній вигляд навколо місця пошкодження або шрам. Як правило, пошкодженої області має тенденцію до розростання шкіри і що взагалі піднімається трохи з сайту і келоїдних часто утворює навколо нього. Ви будете знати, якщо у вас є келоїдних рубців, як це має злегка рожевий відтінок, і важко на дотик.

Келоїдні рубці насправді не шкідливо, але вони можуть боляче, і вони часто цілком жахливо свербить теж. Вони можуть впливати взагалі всіх віків, хоча вони, як правило, впливають на людей у ​​віці від десяти до двадцяти, і вони впливають як на чоловіків і жінок в рівній мірі. Вважається, що більш темною шкірою мають більше шансів розвитку келоїдних рубців, а в деяких випадках стан може стати так погано, що вона спотворюють. Таким чином, він може бути потенційно важкому стані.

Причини і профілактика келоїдних рубців
Келоїдні рубці найбільш часто зустрічається на людей, які постраждали від травм, таких як опіки або важких акне. Замість того, щоб зцілення природно, шрам прагне до переповнення з колагеном і це в свою чергу призводить до його роздуваються і збільшуються.

Це насправді не відомо, що викликає келоїдних рубців, але операція часто використовується, щоб усунути їх. Тим не менш, вони, як правило, буде повторюватися, і вважається, що генетика в цьому винні. У той час як стан насправді не шкідливо, якщо піддаються впливу сонця, келоїдних рубців може збільшити ваші шанси на розвиток раку шкіри.

Проблема з хірургією, що хоча вона і видалити келоїдні повністю, як уже згадувалося, шрам може повернутися, і він часто повертається на фактичному шрам хірургії, що залишилося позаду. Вони в основному зустрічаються на грудях, спині і руках, і немає ніякого відомого лікування для стану на даний момент.

Деякі види лікування, які можуть працювати включають в себе:

соус
У деяких випадках пов’язка складається з силіконового гелю або силіконові, використовуються, і вони, як відомо, зменшити келоїдні з плином часу.

ін’єкції стероїдів
Якщо ви вже мали келоїдні рубці і раніше, або якщо келоїдних почав згущатися, ін’єкції стероїдів може бути корисним. Серії ін’єкцій зазвичай дається в надії, що це дозволить знизити розміри і роздратування шрам, але це конкретні дії, незручно і часто місцевий анестетик необхідно для людей у ​​віці старше шістнадцяти років, і повної анестезії необхідні для людей у віці шістнадцяти років. Після анестезії проходить, стан може стати вкрай болючим, так що це часто не найбільш переважним видом лікування!

лазерна терапія
Лазерна терапія іноді пропонується в якості альтернативи хірургії, і вона працює, виробляючи Поверхневий пілінг. Тим не менш, він не призводять до зменшення основна маса келоїдних рубців так що це не завжди дуже ефективно.

хірургія
Найбільш ефективна форма келоїдних видалення рубців є операція, проте хірург дійсно повинна прийняти дуже хороший догляд у той час як видалення шраму. Якщо келоїдних робить повернення після операції, часто буває більше. Існує сорок п’ять відсотків шансів, що келоїдних шрамів повернеться після операції, хоча цілком можливо, на операцію необхідно поєднувати з іншими методами лікування, і той шлях, там менше шансів шрами повертатися.

Загальна келоїдні рубці можуть бути потенційно болючим, принизливим і дуже важко усунути. Вони надзвичайно рідкісні і знаходяться головним чином в африканських і азіатських типів шкіри. Вважається, що стан є генетичним і це часто зустрічається в сім’ях. Вам може знадобитися лікар, щоб правильно діагностувати стан та інформувати вас про наступні кроки з метою лікування цього захворювання, якщо закінчилася.