як зробити блиск для губ

Скільки разів ви пішли в магазин шукає ідеальний блиск тільки прийти додому і знайти його зовсім не те, що ви думали, що це було? Або, можливо, спробував одне перш ніж ви купили його, і були готові заплатити чималу ціну за це, тільки щоб дізнатися, що Ви пройшли через спосіб швидко. Домашній блиск для губ є ідеальним рішенням. Ви можете експериментувати, щоб вашій душі завгодно, поки не придумав ідеальне поєднання. Домашній бальзам є ідеальним подарунком для особливих випадків, таких як Різдво. Нижче наведено простий рецепт, який ви можете експериментувати з додаванням різних ароматизаторів. Основним інгредієнтом є бджолиний віск, який є натуральним воском виробництва бджіл.

Ось чудовий домашній рецепт для блиску для губ, які я з успіхом використовуватися:
• 1 столову ложку бджолиного воску
• 2 столові ложки касторової олії
• 1 чайну ложку меду
• Вітамін Е 1 капсула
• 2 краплі насіння моркви ефірне масло

інструкції:
1. Помістіть масло і віск у жароміцних чашку (наприклад, важкого скла мірний стаканчик.) Зробити дірку в капсулу вітаміну Е і стиснути його рідини в масло і віск суміші.
2. Помістіть жароміцну чашку в каструлю з водою на плиту і тепла на низьких просто, поки віск розплавиться. Негайно зніміть з вогню.
3. Вилийте рідину в невелику загвинчується кришкою банку або банку губи бальзам або трубки. Дати охолонути (він застигне) перед використанням.
4. Якщо ви хочете додати різні аромати у ваш суміш бальзам для губ, розділити їх на різні скляні контейнери, а потім додати аромати ви хочете, такі як апельсин, лимон і м’ята. Не хвилюйтеся, якщо суміш починає тверднути, просто помістіть їх назад в тепло або мікрохвильову піч, щоб переплавити.

Для глянцевого, зволоження виглядати і відчувати себе використовувати нафту для базового
– Для додаткового захисту від негоди використовувати бджолиний віск бази
– Розтопити або в мікрохвильовій печі опалення в 10 секунд. Будьте обережні, щоб не перегріти.
– Використовуйте чисті, стерильні контейнери для змішування та зберігання

Це можна зробити бальзам для губ, що може бути великим для ваших губ. Багато разів він дасть кращі результати, ніж дорогі бальзами купив на ринку, тому що ви можете експериментувати з рецептами, щоб досягти того, що ви відчуваєте, тим краще. Ці бальзами містять всі природні інгредієнти зі списком олій: масло ши, какао, і т.д. Ви можете зробити їх із запахом цитрусових, коротше у вас є багато варіантів.