як бути чоловіком і мати здорову шкіру

В даний час, чоловіки, як заклопотаність з приводу збереження своєї молодості і чисту шкіру, як жінки. Це вже загальне місце, щоб побачити гетеросексуальних чоловіків на сонцезахисний крем, блиск для губ, і навіть коректор в громадських місцях. Насправді, відбулося різке збільшення числа по догляду за шкірою і омолоджуючі креми, спеціально призначені для чоловіків.

Якщо ви один з тих людей, які хочуть знати, як зробити шкіру виглядати молодше і без зморшок, але бояться йти в магазин, щоб запитати, що продукти використовувати, читайте далі і дізнатися більше про анти-старіння та догляду за шкірою Поради для чоловіків:

кинути палити

Цілий ряд досліджень показав, що куріння може зробити вас віком швидше і виглядати старше. Ферменти випущений під час паління зношується еластин і колаген, які є основними компонентами шкіри. Крім того, угробити вашу Регулярні Fix нікотин не тільки добре для вашої шкіри, але і для вашого загального стану здоров’я, а також.

триматися подалі від сонця

Хоча людина обдарована товщі і менш схильними до старіння шкіри, сонячних променів, особливо з 10 ранку до 3 вечора, все ще може привести до пошкодження шкіри і прискорити розвиток зморшок і інших дефектів шкіри. Таким чином, це ще краще для вас, щоб не піддавати себе на відкритому повітрі в цей час. Проте, якщо потрібно, то має сенс носити екран сонця. Просто вибрав НД екран, який має високі SPF, ймовірно, 60 або більше. Ви також можете купити екран сонця, яка спеціально призначена для чоловіків тому ви можете бути впевнені, що це не жирний і густий.

отримати адекватну ZZZs

Якщо ви дивилися фільм Машиніст головній ролі Крістіан Бейл, ви отримаєте картину того, що ви будете виглядати, якщо ви не маєте достатній сон. Поряд з темними колами навколо очей, ваша шкіра буде провисати.

На думку експертів, позбавлення сну звільняє додаткове кортизолу, який є одним з видів гормон, який відповідає за руйнування клітини вашої шкіри. З іншого боку, якщо у вас достатньо спите, ви буде виробляти надлишок гормону росту людини, яка має вирішальне значення для підтримки еластичності шкіри і товщини.

бути ніжним з вашого обличчя

Чоловіки мають тенденцію, щоб вичистити їх особи так само, як те, як вони нишпорять брудні каструлі. Ви повинні розуміти, що ваше обличчя дуже тонка так що ви повинні ставитися до нього з турботою і ніжністю. Якщо ви продовжуєте катують вашому обличчі, ви будете мати провисання шкіри і зморшок. Але якщо ви не хочете виглядати на 10 років старше, ви повинні спробувати бути трохи м’яким на вашій шкірі.

При умовно, використовуйте для вмивання обличчя, який підходить для вашого типу шкіри. Якщо у вас є регулярні вугри і ваше обличчя майже завжди блискучі і жирні, а потім використовувати для вмивання обличчя, що є для жирної шкіри. Вона частіше зустрічається у чоловіків, щоб у вас жирна шкіра. Тим часом, якщо ваша шкіра листкове, то ви можете мати суху шкіру. Якщо ваша шкіра не є ні жирної, ні листкове, то ви блаженні з нормальною шкірою.

завантажити на фрукти та овочі

Овочі та фрукти є високо на антиоксиданти, які, як відомо, ефективні в регенерації клітин і їх зростання. Крім того, антиоксиданти, також ефективні в боротьбі пошкоджень, викликаних впливом сонця і вільних радикалів.

пити багато води

Дослідження показали, що вода допомагає зволожувати шкіру зсередини. Люди, які не відповідають їх потреби у воді протягом дня, як правило, мають суху шкіру.

використовувати хороший омолоджуючий крем

Якщо ви не хочете виглядати двох десятиліть старше, ніж ваша дружина, навіть якщо ви просто приблизно того ж віку, то краще використовувати хороший омолоджуючий крем. Шукайте натуральних інгредієнтів і екстрактів, таких як ромашка, оливкових листя і екстрактів соняшникової олії. Ці інгредієнти, як було доведено, щоб допомогти зволожити шкіру.

Одним з продуктів, які можуть допомогти зберегти молодий вигляд шкіри є Rejuvinol. Спробуйте відвідати www.Rejuvinol.com, щоб дізнатися більше про це.