природний догляд за шкірою поради, лікування, продукти та багато іншого

Як дерматолог з багаторічним досвідом лікування шкірних захворювань, я можу сказати вам, що основними причинами є. І я знаю, що кращий спосіб забезпечити хороший догляд за шкірою та природних методів лікування.

Вплив подразників і хімічних речовин у повсякденному середовища є однією з основних причин. Ми живемо в більш токсичні середовища сьогодні і наша шкіра несе на собі основний тягар. Коли ми піддаємося впливу суворих умов у навколишньому середовищі він може мати дуже негативний вплив на нашу шкіру.

Шкіра є найбільшим органом нашого – його основною функцією є захист організму від забруднюючих речовин, токсинів і подразників. Він тримає поганий матеріал. Коли він втрачає здатність зробити це ми схильні всі, що погані речі.

Для того, щоб прийняти обгрунтоване рішення, коли мова заходить про вибір продуктів по догляду за шкірою, ваша перша думка полягає в розгляді вашого типу шкіри. Коли мова йде про типи шкіри, загальні класифікації жирна шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра і чутливої ​​шкіри.

Розуміючи вашу шкіру класифікація допоможе в пошуку ефективних продуктів по догляду за шкірою, однак, знайти кращий продукт для догляду за шкірою потребують більш детальної інформації.

Визнаючи Чи ваша шкіра суха, жирна, нормальна або чутлива є першою частиною у виборі, що продукт догляду за шкірою є правильним для вас. Однак, майте на увазі, що це тільки початок шляху до правильного догляду за шкірою.

Перш за все, ви повинні зрозуміти, як продукти догляду за шкірою працюють. Це просто. Ви можете розглянути всі по догляду за шкірою, складатиметься з 2-х типів інгредієнтів Активні і неактивні. Активні інгредієнти є ті, які насправді працюють на вашій шкірі.

Основна мета з неактивних інгредієнтів є надання допомоги в доставці активних інгредієнтів для вашої шкіри. Активних і неактивних інгредієнтів повинні працювати в unsion, щоб зробити продукт ефективним і корисним для вашої шкіри.

факторів сучасного життя на вашій шкірі

Зовнішній шар шкіри складається з мертвих клітин шкіри, натуральні масла і ліпіди (жири). Вона призначена природою для захисту вашого глибокі шари шкіри від подразників і токсинів. Більшість мила і миючих засобів містити ароматизатори, барвники, антибактеріальні агенти та багато інших інгредієнти, які стирають ці захисні елементи зовнішній шар шкіри.

Щоденне використання самих мила і миючих засобів може значно знизити вашу природну здатність шкіри до відбиття тисяч подразників і токсинів, які зазвичай зустрічаються в будинки і місця роботи. Після того як ці подразники проникнути в ваш зовнішній шар шкіри вони можуть призвести до сухості шкіри, екзема, псоріаз, шкірні алергії і багато інших, менш бажані шкіри і проблеми зі здоров’ям.