познайомитися з Американської академії косметичної стоматології

Американська академія косметичної стоматології академії, яка була заснована в 1984 році і в грудні місяці. Це світів найбільшою організацією для косметичних стоматологів та лікування. Місія Американської академії косметичної стоматології є надання освітніх шансів, заохочувати і підтримувати акредитації облікових даних, щоб служити форумом, де знання та ідеї обмінюються і, нарешті, надати інформацію для широкої громадськості про професії.

Американської академії косметичної стоматології, яка є центром для косметичної стоматології мають більше восьми тисяч практиків, лаборантів, вчених і викладачів з сімдесяти країн. У глобальній перспективі Американської академії косметичної стоматології дозволяє її фахівцям, щоб отримати інформацію про косметичної стоматології на міжнародному полі. Оскільки акредитації та програми стипендій були сформовані вона здатна запропонувати своїм стоматологів та техніків лабораторії аспірантів сертифікації в області косметичної стоматології.

Американська академія косметичної стоматології та Академії створили благодійний фонд. Благодійна має три програми, і вони будуть повертати лише посмішки Відбілювання програми Фонд ліквідації наслідків стихійних лих і віддавати посмішку.

Місія Американської академії косметичної стоматології є просування передового досвіду в галузі науки про косметичної стоматології та заохочення високої якості етичної поведінки і зробити кращі догляду за пацієнтами можливо.

Американська академія косметичної стоматології центр для косметичної стоматології в змозі виконати свою місію, забезпечуючи чудову освітні шанси і виступає в якості зручною у запрошенні на форум творчого обміну ідеями та знаннями. Він містить корисну і точну інформацію для пацієнта та інших фахівців у цій галузі.

Американська академія косметичної стоматології Центр косметичної стоматології розширює ви перспектива розвиватися як частина елітної збірки скоєних естетичних стоматологів та лабораторних експертів.

Основний принцип американської академії косметичної стоматології є заохочення освіти. Американська академія косметичної стоматології Центр косметичної стоматології є єдиним інститутом у своєму роді, щоб рекомендувати до аспірантури сертифіката презентації, подання та розгляду заявок. Це звичайно займає від 2 до 3 років, щоб виконати всі вимоги, але почесті варто зусиль. Всі члени пожвавився слідувати акредитації.

Після акредитації, прем’єр-міністр рівень особливість представлених Академії стипендій. Одним з обгрунтувань Зусилля Академії є розвиток, освіта та затвердження косметичній практиці стоматології загальної публіки. Академія була заснована міжнародна громадськість угодах підняти обізнаність громадськості та угода косметичної стоматології.

Американська академія косметичної стоматології щорічно проводить наукові сесії по всій Північній Америці. Щорічна конференція проводиться таким чином, що лікарі можуть обміну новими ідеями і отримати значущі і сучасної інформації з урахуванням новітніх процедур в стоматології та косметичної практиці розвитку. Крім цього стоматологи можуть заробляти кредити продовжують освіту і досягнення рангу акредитованих в Академії.