позбавитися від жиру на телят з нижньої частини ніг ліпосакції

Ліпосакція є процедура, яка видаляє впертий жир кишені з певних частин тіла шлунка тобто, груди, обличчя, стегна і т.д., які не легко гнеться за допомогою дієти і фізичних вправ.

Ця процедура може бути застосована до втрати жиру на телят теж. Це часто називають гомілки ліпосакції.

Гомілки ліпосакція нескладні процедури, однак, не кожен хороший кандидат на ліпосакцію. Ваш лікар допоможе вам у визначенні того, ви добре обладнана слід ставитися з ліпосакції чи ні. Ось кілька факторів, які повинні бути прийняті до уваги:
Ви не overweight.Have пружною і еластичною skin.Hold достатню кількість жирових відкладень в legs.Physically і психологічно здоровим. У вас немає історії гіперкоагуляції такі як тромбоз глибоких вен або венозних (запалення вен), діабет, погане тиражі крові або інших великих ailments.Comprehensive консультацій має бути зроблено з вашим пластичним хірургом, якщо історія хвороби серця, високий кров’яного тиску, алергії і куріння.
Крім того, якщо ви схильні до розвитку венозної недостатності або інших захворювань вен, ваш лікар повинен дати вам додаткову увагу до початку процедури.

Хоча ліпосакція вважається одним з найбезпечніших косметичних операцій, існують деякі ризики та ускладнення, що беруть участь у цій процедурі, оскільки вона може знадобитися загальна анестезія, інвазивні вхід і маніпуляції вашого тіла. Деякі фактори ризику і ускладнень нижніх кінцівок ліпосакції, а також інші процедури ліпосакції включають:
Рубці, пошкодження нервів, кровотеча і clots.Fluid дисбаланс, який може призвести до шоку, проблеми з серцем або нирками problems.Infections.Embolism.Adverse reactions.Burns препарат під час ультразвукового допомогу рани liposuction.Puncture в органах, які можуть зажадати ще одну операцію і може бути fatal.Skin смерті / шкіри necrosis.Increased чутливості або втрата чутливості в області, яка іноді може бути permanent.Bruising, набряки, надмірна ногу pain.Bad ліпосакції results.Temporary numbness.Liposuction пішли погано, і призвело до смерті.

Є багато речей, які потрібно розглянути, перш ніж зважитися на гомілках ліпосакції, щоб позбутися від жиру на телят у тому числі на користь ліпосакції для вас, потенційні ризики, ускладнення і вартість. Як багато досліджень і прийняти мудре рішення.