з’ясувати, яка вартість для підтяжки

Є кілька факторів, які можуть впливати на вартість для підтяжки. Деякі з цих факторів може бути досвід вашого ортодонта, область, де ви живете, і також вид корекції, що ваші зуби потрібно.

Майте на увазі, що середня вартість для підтяжки становить від $ 4000 і $ 10000. Вам потрібно зберегти принаймні, $ 4000, але намагаюся не купувати дужки дорожче, ніж $ 10000. Переконайтеся, що ви дійсно добре перевірити перш ніж купити що-небудь. Ви знайдете багато інформації в Інтернеті, і ви також можете попросити вашого лікаря.

В даний час пацієнтів є вибір, щоб вибрати який дужки вони хотіли б мати. Вони можуть купити традиційні метал, прозорі або керамічні брекети. Майте на увазі, що тип скоби ви виберете, буде мати великий вплив на кінцеву вартість брекетів.

Майте на увазі, щоб брати до уваги додаткові витрати слуг також. Це для після дужки видаляються, якщо ваші зуби будуть мати потребу в більшому корекції. Ваш ортодонт бути тим, щоб сказати вам, якщо вам потрібно фіксаторів чи ні.

Найдешевшим дужки можна купити і раніше традиційні метал. Деякі пацієнти не можуть використовувати будь-який інший тип дужки, тому що вони потребують великої перебудови. Запитайте свого ортодонта, якщо вам потрібно використовувати тільки металеві скоби. Якщо ви вільні у виборі будь-якого іншого типу, майте на увазі, що ви будете платити більше грошей.

Вартість керамічні брекети трохи вище, ніж традиційні метал. Перевага використання керамічні брекети, що вони будуть майже такими ж кольору, як ваші зуби. Ці брекети дуже мало помітні, і вони також зберігають свій колір.

Ясно брекети прозорими. Люди, які хочуть мати майже невидимі брекети придбати ясно дужки. Єдиним недоліком є ​​те, що вам доведеться економити ще більше грошей для цього виду брекетів. Очистити брекети виготовляються з моно кристалічного сапфіра. Зазвичай вартість ясно дужки буде близько 200 $ більше, ніж металеві.

Коли ви економите гроші для підтяжки переконайтеся, що ви звернетеся до лікаря, якщо вам потрібно, а слуг. Це може коштувати вам додатково. Деякі пацієнти потребують слуг до або після зняття брекетів. Роль фіксаторів, щоб зберегти зуби на місці. Можливо, вам доведеться носити слуг під час сну або протягом усього дня.

Якщо вам не виповнилося 18 років, ви можете отримати фігурні дужки безкоштовно. Ця програма доступна тільки для дітей.

Якщо ви хочете мати позолочені дужках ви повинні знати, що ви будете мати деякі додаткові витрати. Ви можете вибирати різні кольори і різні форми. Ви повинні врятувати від $ 5 до $ 300 більше, залежно від ваших можливостей.

Якщо вам потрібні дужки, але ваше фінансове становище не досить добре, ви повинні перевірити для деяких спеціальних дій. Деякі стоматологічні суспільства може мати спеціальну ціну для людей з низькими доходами. Ви можете платити лише половину ціни!