здорові, білі зуби і лікарські рослини

Зуби частина людського тіла, яка не може бути природною заміні. Вони відіграють дуже важливу роль в травній системі і в цілому функцій організму. Ось чому необхідно піклуватися про їх і тримати їх в ідеальному стані.

Розпад є складним захворюванням. Його починає як маленький збиток, який розвивається в порожнині, знищуючи крок за кроком твердий шар зуба.

На підставі його інтенсивності, розпаду можуть бути: перший клас, який впливає тільки на зубну емаль; другого класу, який проникає зубної емалі; третього класу, полягає в глибокому проникненні зуба, супроводжується некрозом пульпи.

Для діагностики та лікування необхідно морю стоматолога. Перш ніж дістатися до стоматолога, ви можете використовувати петрушку в якості природного лікування.

Ось деякі ідеї для догляду за зубами з використанням лікарських рослин.

Природні лікування з базиліком:

Відвар з двох чайних ложки сухого листя для гуртки, з холодною водою. Через десять хвилин, ви кип’ятіть її, а потім ви будете чекати 15 хвилин, щоб охолонути. З сумішшю ви прополощіть рот кілька разів на день.

Природні лікування з лимоном:

Харчування лимонів або чистити зуби з ними призводить до відбілювання.

Природні лікування з яблуком:

Apple, їжа визначає відбілювання зубів.

Природні лікування з м’ятою:

Настій з 4 -5 сухого листя, на яких ви залити 100 мл окропу, а потім залишити його на 30 хвилин для охолодження; чистити зуби після кожного прийому їжі, а потім прополоскати рот інфузії.

Природні лікування з петрушкою:

Тиснеш свіжого листя або коріння до отримання пасти, яку ви змішуєте з трохи солі, тоді ви ввести його в розпаді.