жирна шкіра-чому деякі з нас є жирної шкіри

жирна шкіра-проблеми?

Жирна шкіра велика біда для багатьох з нас. Чому наша шкіра виливає більше масла, ніж інші, є великою загадкою для страждальців. Шкіра привертає більше бруду і більш схильні до акне. він сяючий вигляд і викликає всі види косметичних проблем. Чому у нас така шкіра? Чи можемо ми щось зробити, щоб усунути цю проблему назавжди? Давайте з’ясуємо.

Шкіра-то чому вона виробляє масла?

Наша шкіра виробляє шкірного сала. Це шкірне сало в основному з ліпідів. Шкірне сало захищає нас від мікробних інфекцій і тримає нашу шкіру вологою. Поряд з шкірним салом, ми також проводимо поту. Наша шкіра також проливає мертві клітини шкіри. Все це разом і утворюють шар на шкірі. Ті, у кого жирна шкіра, виробляти більше шкірного сала. Гормони основному активувати вироблення шкірного сала і деякі з нас генетично зумовленими виробляти більше масла. Вам слід поговорити з лікарем, якщо все можна зробити з гормонами.

жирної шкіри-управління

Для управління жирної шкіри тільки поширеним способом є використання масла безкоштовних продуктів. Вимийте обличчя принаймні, два рази на день з милом. Використовуйте масло поглинаючих промокальний папір. Використовуйте більше порошкових виробів. В’язкі видалить багато нафти і так робити тонерів. Піклуйтеся про своє жирної шкіри, тому що ви отримаєте менше зморшок, ніж тих, у кого суха шкіра. Вони будуть заздрити вам через кілька років.

Ця стаття тільки в інформативних цілях. Ця стаття не призначена для медичної консультації, і він не є заміною для професійного медичного ради. Будь ласка, зверніться до лікаря для вашої медичної проблеми. Прохання слідкувати за будь-яку пораду в цій статті, лише після консультації з лікарем. Автор не несе відповідальності за будь-який результат або пошкодження внаслідок інформації, отриманої з цієї статті.