волосся і хлору

Вода не обов’язково кращий друг вашого волосся. Це посилює будь-які слабкості або збитку, який ваше волосся можуть мати. Поєднання цих якостей з хлором і у вас є рецепт для неприємностей. Басейни можуть мати принаймні 3 впливу на ваше волосся – світле волосся може перетворити зелені, волосся може стати тьмяними і сухими, і волосся може перетворитися слабкими і ламкими.

світле волосся зеленіли

Я впевнений, що кожен небудь бачив або чув про світле волосся зеленіли після частого купання в хлорованих басейнах. Мені довелося скоротити Buzz 2 волосся моїх хлопчиків тільки після 3 поїздок в басейн. Залежно від концентрації хлору, зелений можна встановити в досить швидко. Іноді темне волосся можуть навіть розвинути легкий відтінок зеленого.

Те, що це обумовлено високою концентрації міді розчиняється у воді. Цей мідний хімічно взаємодіє з хлором, внаслідок хімічної сполуки (комбінації), які дуже легко прикріплюється до зовнішнього шару вашого валів волосся. Якщо у вас високий рівень міді у водопровідній воді, він також може зробити ваші волосся зелені навіть без хлору.
Ви можете спробувати для лікування волосся-блондинка, а нині зелений з гарячим рослинним маслом або перекисом водню. Мені легше гудіти стригти волосся мої хлопчики і покласти доказ води кришка запливу на моїй маленької дівчинки.

нудними і сухими волоссям

Ваше волосся, природно, має покриття маслом, щоб надати йому блиск. Це натуральне масло отримує видалені за допомогою хлор, надавши йому нудно дивитися.
Ваше волосся також має жорсткий зовнішній шар, що складається з перекривають один одного, щоб захистити його. Хлор може встати між цими масштабами, і підштовхнути їх, щоб дати в іншому випадку гладке волосся дуже грубої зовнішністю. Поєднання нафти, зняли і ваги будучи побили результатів у волосся, які виглядають тьмяними і сухими, і може відчувати себе грубо на дотик.

слабкі і ламкі волосся

Як я вже згадував alsready, вода не кращий друг вашого волосся. Волосся набагато слабкіше, коли він мокрий, ніж коли він сухий. Волосся насправді поглинає воду і коли вона вбере стільки, скільки він може, вологе волосся на 20% слабкіше, ніж сухе волосся. Через це обробіть ваші волосся дуже обережно, коли він мокрий, уникаючи щільно відсторонився стилі або енергійне розчісування.

Інша річ, щоб думати про те, що хлор є розчин солі. Коли ви перебуваєте в басейні, хлор може насправді потрапити всередину волокна волосся, тому що вони мають отвори в них і вода може потрапити всередину. Коли ваш сушить волосся після плавати, солі з хлору буде кристалізуватися всередині волокна волоса. Можна подумати, що, якщо ви приймаєте душ відразу після ви плаваєте, ви можете промити chloine. Так, і немає. Ви можете мити хлором, який сидить на поверхні волосся, але не chloine, яка отримала у вашому волокна волосся. Тільки так ви зможете позбутися від цієї хлору, щоб ввібрати ваші волосся в чистій воді протягом приблизно 10 хвилин.

Як ваші волосся сушить і хлору кристалізується всередині волокна волосся, кристалів солі стають великими і змінити структуру вашого волосся – це послаблює волосся, розділяючи ваги, які перекриваються, щоб захистити і зміцнити його. Як виділитися ваги (замість положенні лежачи на спині), ваше волосся слабкі і дуже схильні до зламати.

Після того як ви читаєте цю статтю, ви будете думати двічі, перш ніж плавати в басейні хлорована знову! Роблять Ваше волосся користь і покрити її кепку плавання.