Як позбутися від апельсинової кірки шкіри

Що таке целюліт?

Целюліт є поверхневий шар жиру, розташовані безпосередньо під шкірою. Вона найчастіше з’являється на стегнах і / або сідниці, але також може іноді бути знайдені на руках або на животі. Найбільша проблема з целюлітом є те, що він стійкий до дієт, яка означає, що він може вплинути на худих жінок, а також ті, звивиста. Є фактично три типи целюліту і розуміння, який тип ви потрапляєте під це перший крок у пошуку потрібного антицелюлітний план дій.

1 – Жирова: надмірне зберігання жиру є домінуючим фактором.

2 – Волокнисті: колаген дисфункція є домінуючим фактором.

3 – Вміст води: погана циркуляція є домінуючим фактором.

Які причини виникнення целюліту?

Є кілька причин целюліту. Деякі поширені причини поганої крові та лімфатичної циркуляції, недолік фізичної активності, неправильне харчування, стреси і депресії. Однак, найбільш поширеною причиною є генетична схильність і гормональний дисбаланс, основною причиною яких часто є яєчників. Естрогени, які вони виробляють стимулювання стегнової ліпопротеїну ліпази, ферменту, відповідального за накопичення жиру. Крім того, ці гормони сприяння солі і води всередині тканин. Тому целюліт розвивається разом з гормональними змінами.

Целюліт розвивається, коли яєчники виділяють надмірну кількість естрогенів і особливо в певні періоди свого життя: підлітковий вік, вагітність, передменструальний синдром, використання протизаплідних таблеток, які погано адаптовані, попередньо менопаузи і менопаузи.

Як позбутися целюліту?

Так що, звичайно, залишається питання – як мені позбутися моїх целюліт? Але не хвилюйтеся, целюліт не фатальність! Цілком можливо, щоб позбутися від нього – за допомогою хорошого плану дій.

План дій:

Там немає диво машин. Там немає диво кремів. Там немає диво шортів. Ніяка кількість грошей, витрачених на будь-який з цих речей ніколи не призводить до бажаних результатів. Єдиний вірний спосіб, щоб позбутися целюліту в цьому відношенні, твердого плану дій. Ось кілька простих кроків:

1 – зміни способу життя: вчинення до здорового способу життя є першим кроком. Відмова від куріння, відмова від надмірного алкоголю і пити більше води дуже важливі для поліпшення як ваш загальний стан здоров’я, а також тонізуючу лінії талії і стегон. Наскільки 1 до 1,5 літра води в день дозволяє відводу стічних зберігаються в тканинах, таких як токсини, вороги целюліту.

2 – Поліпшення харчування: поліпшення дієти має важливе значення для зменшення целюліту. Збільште споживання фруктів і овочів і уникати нездорової їжі, оброблені харчові продукти і насичених жирів. Ми сказали, що це знову і знову для втрати ваги, але те ж саме справедливо і для зменшення целюліту, а також.

3 – Поліпшення кровообігу: поліпшення циркуляції крові є життєво важливим для зменшення целюліту. Звичайно, вправи дуже важливі для поліпшення циркуляції крові, але є кілька інших менш відомих методів. Уникати гарячих ванн є однією з них. Крім того, приймаючи душ з насадкою для душу на самому високому тиску і прикінчити душ з кілька хвилин холодної води це ще один відмінний спосіб поліпшення кровообігу. Крім того, не вузькі брюки і джинси. Коли ваші сідниці занадто звужені, кровообіг складніше, і це погіршує целюліту!

4 – зміцнювальний крем: Деякі креми можуть допомогти тон шкіри і виведенню токсинів. Але використаний окремо без описані вище, це може бути практично не використовується. Тим не менш, в поєднанні з кроками вище, зміцнюючий крем може виразно прискорить помітні результати.

5 – Спа-процедури: Знайти спа, який спеціалізується на лікуванні целюліту має велике значення в плані дій. Деякі курорти пропонують широкий спектр послуг, у тому числі спеціальні масажі, антицелюлітні машин, обгортання, пілінги і інші неінвазивні процедури. Завжди просіть деякі до і після зображення, щоб переконатися, що ви маєте справу з досвідченим спа для антицелюлітних процедур.

речі, щоб уникнути:

– Надувні шортах. Ці просто не працюють.

– Ліпосакція. Це дуже дорогий і інвазивної процедурою, яка може іноді збільшують видимість целюліту.

– Креми і обгортань, які обіцяють знизити см від стегон або талії. Це абсолютно неможливо. Тільки дієта і фізичні вправи можуть ефективно знизити дюймах від вашого тіла.

Після цього простого плану дій, а також уникнути помилок, може ефективно привести до помітного зменшення целюліту.