Найбільш істотним рішенням для запобігання емоційної їжі

Всі ми стикаємося емоційної їжі. Це в той час, коли ми все ще хочемо їсти, щоб виконати різні види порожнечі. Хоча ми не голодували, ми жадаємо їжі, яка на наш погляд, буде задовольняти нас.

Але кожного разу, коли ми розуміємо, що ми прагнемо до чогось, ми, як правило, щоб турбували. Ми навіть злякалися, що це не завжди, що ми єдині, хто випробувати це. У гіршому випадку, ми, ймовірно, ненавидять самих себе. Ми схильні критикувати себе і відчуваю, що ми в цей пустельний ситуації. У відповідь на це, у нас є схильність шукати багато способів вирішити емоційної їжі. Хоча наші тіла знаходяться в небезпеці, ми все ще їх робити.

Те, що ми не розуміємо, що рішення нинішнього перешкодою є свого роду прості, а також нескладно. Вірте чи ні, але єдиний спосіб впоратися з цією проблемою було б, щоб випробувати нашу тягу. Затримка з ним і дізнатися більше про неї. Ви будете здивовані тим, що їжа, яку ви були спрага є єдиним реальним відповіддю, щоб зупинити емоційної їжі.

Для початку, визначте їжа, яку ви так давно хотілося і запитайте себе, де ви можете отримати, що точні їжі. Думайте про нього, а потім візуалізувати себе його їсти. Ви повинні переконатися, що їжа, яку ви жадали абсолютно, від поглядів його добрий смак його. Потім, коли ви переконалися в цьому, дозвольте собі отримати його. Користі від нього потім насолоджуватися кожним смак його. Не бійтеся терпіти себе від володіє що тягу. Потім, під час кожного укусу, ви зрозумієте, що вона стає все менш чудові. Ви можете навіть дивуюся, чому ви хотіли його в найпершому місці. Нарешті, ви не бажаєте мати його більше.

Так перестати відчувати себе жахливо. Те, що ви зараз відчуваєте звичайна. Зробіть зусилля, розважальні вашу тягу, і ви будете здивовані результатами.