Ліпосакція, як зберегти ваші прекрасні результати після операції

Ви, нарешті, зробив це. Ви хотіли позбутися цих дратівливих ручки любові протягом багатьох років, і ви, нарешті, отримали ліпосакції. Чому? Тому що ніяка кількість дієта і фізичні вправи не працювало. Жиру просто не зрушили б з місця, щоб ви звернулися до косметичного хірурга за допомогою.

У той час це коштувало того, процедура не з дешевих. Середня вартість становить близько $ 1800, але сайт лікуванні і розмір області, в кінцевому підсумку визначає вартість. Плюс, якщо у вас є кілька областей, які потребують лікування, існують додаткові збори. Тепер, коли це зроблено, це до вас, щоб підтримувати результат. Ось кілька важливих порад, щоб переконатися, що ви не просто викинути свої важко зароблені гроші на вітер:

1. Дотримуйтесь післяопераційне вашого хірурга інструкції

Ви повинні взяти кілька днів на відпочинок, з мінімальним рухом. Якщо перестаратися, це може викликати кровотечу, набряк збільшився і розрив. Крім того, не забудьте надіти стиснення одягу, які охоплюють оброблених ділянках, поки ваш хірург дає OK, щоб видалити їх.

Вони зменшують набряк і кровотеча для полегшення відновлення. Приймайте ліки болю і використовувати тільки приписані мазі або креми від хірурга. Не айс області. Навіть якщо ви відчуваєте себе краще, прийняти рекомендовані 7-10 днів, перш ніж відновити нормальну діяльність.

2. дієти і фізичних вправ

Це не легке завдання для всіх, будь у них було ліпосакції чи ні. Харчування здорового харчування і фізичних вправ регулярно спалює калорії, які не дозволяють їм перетворюватися в жир. Це важливо, оскільки, хоча ліпосакція безповоротне видалення жирових клітин, процедура не заважає новим клітинам від формування в тому ж місці і в іншому місці.

Іншим ключовим компонентом для цього є вода. Мало того, що вода тримати вас гідратованих, і це добре для здоров’я вашої шкіри, але він також очищає вашу систему. Їдять багато волокна також дозволить вашій системі чиста і працює нормально. Коли ви їсте продукти, які корисні для вас і ви активні, ви відчуваєте себе добре на всьому протязі.

3. Ліквідація (або принаймні помірний) палити і пити алкогольні напої

Ні для кого не секрет, що куріння шкідливе для організму. Вона руйнує легені і викликає серцево-судинні проблеми. У результаті бідні серцево-судинних і респіраторних захворювань, також не дає вправу. Курці більш сидячий так менше калорій спалюються протягом дня.

Алкогольні напої також шкідливо для організму, пошкодження печінки, а також впливає на серце. Але, в короткостроковій перспективі, алкогольні напої тільки порожні калорії Ладена з цукром, який перетворюється в жир. Існує щось ярлик “пивний живіт”. Крім того, люди, як правило, закуску і їдять більше в той час як вони п’ють.

Щоб переконатися, що ви отримаєте результати, які ви хочете, до того, ліпосакція, переконайтеся, що ви правильно вибрати хірурга. Він повинен бути сертифікованим та ліцензію на виконання процедури. Ви також повинні відчувати себе комфортно з ним. Під час консультації, задавати питання і бути дуже чітке уявлення про ваших очікувань. Як тільки ви маєте право хірурга, ваші результати повинні відображати його досвіду і знань. Як тільки це зроблено, це до вас, щоб зберегти вашу нову фігуру і стрункі стрункішою.