Ліпосакція переваги та недоліки

Ліпосакція є процедурою пластичної хірургії розроблений, щоб розбити і відсмоктувати кишені жиру з організму. Це можна зробити декількома способами. . Але, як правило, невеликі розрізи робляться в цільових областях, крихітні вакуумні лампи звана катетер вставляють, жир розбивається на дрібні шматочки, рідина всмоктується, і, нарешті, розрізи закриті.

Перш ніж ви вирішите пройти це лікування, що це гарна ідея, щоб поглянути на всі плюси і мінуси ліпосакції, щоб переконатися, переваги переважують витрати для вас.

Переваги

Позбавляється від Упертий Жир Кишені-Ліпосакція призначена, щоб допомогти вам позбавитися від млявих м’язів, що в областях, які важко досягти за допомогою вправ, а також тих, жирові відкладення, які просто не піде, навіть з хорошою дієтою і послідовне здійснення. Ви могли б ліпосакцію на животі, ваша любов ручки, сідниці, стегна, плечі, шия, і навіть ваші коліна і щиколотки.

Швидка процедура ліпосакції займе всього кілька годин, і деякі з доступних методів може у вас і ходити відразу. Повне відновлення може зайняти більше часу, але більшість людей повернутися до роботи і нормальної діяльності вже через тиждень відновлення сил.

Отримані результати можуть бути тривалим-Хоча цілком можливо, для накопичення жиру, якщо ви припиніть тренування і почати їсти погано, в цілому, результати цієї процедури носять довгостроковий характер і дуже ситна для пацієнтів. Багато людей повідомляють про зростання впевненості в собі, у своїй зовнішності після ліпосакції.

Недоліки

Не втрата ваги метод ліпосакції не призначений бути засобом зниження ваги. Насправді це не недолік хірургії, хоча, просто більше як обмеження. Ви повинні зазвичай бути в межах від 15 до 20 фунтів ваш ідеальний вагу, перш ніж іти в для лікування. Ліпосакція не буде ефективною альтернативою ведуть здоровий спосіб життя.

Деякі ризики існують-Як і всі види хірургічного втручання, є деякі ризики для вашого здоров’я з ліпосакції. Але, вони вважаються досить рідко. Існує ймовірність зараження навколо рани, але це часто можна уникнути, звертаючи увагу на хорошу гігієну і всі вказівки свого лікаря.

Є також деякі ризики, пов’язані з будь-якої загальної або місцевої анестезії, особливо якщо є алергічна реакція на них. Надання вашого хірурга з вказівкою вашого повного анамнезу може допомогти йому / їй визначити, чи є це буде безпечно для виконання ліпосакції на вас. Якщо ви курите, продовжуючи палити після операції може серйозно уповільнити процес одужання і поставити вас на ризик більш ускладнень.

Відновлення може бути незручно-Там насправді немає легких шляхів, щоб оправитися від будь-якої операції. Деякі люди будуть реагувати краще, ніж інші, але можуть бути деякі болю і дискомфорту, пов’язаного із загоєнням розрізи, набряк і регулювання тіла. Визначені ліки болю, як правило, зробить цей процес набагато легше, хоч.

Економічно І, звичайно, ліпосакція не є процедурою, в основному зайняті в більшості страхових планів. Вам доведеться планують витратити кілька тисяч доларів зі своєї кишені, щоб мати вашу процедуру, але багато хірурги пропонують плани виплат або направить вас до косметичної хірургії кредитора, якщо вам потрібна допомога у фінансуванні операції.

Після перегляду хорошого і поганого про ліпосакції, сподіваюся, ви можете прийняти обгрунтоване рішення, чи є це добре для вас чи ні!