як мінімізувати шрамів від вугрової висипки

Деякі люди носять їх шрамів від вугрової висипки на все життя з невеликими змінами в шрамах, але в інших людях шкіра піддається деякої міри ремоделювання шрамів від вугрової висипки і зменшуються в розмірі. Люди також мають різні почуття з приводу шрамів від вугрової висипки. Крім того, важко передбачити, наскільки успішно шрами можуть бути запобігти шляхом ефективного лікування акне. Акне найчастіше є продуктом запаленого поразки, такі як папули, пустули, або кіста.

Причини шрамів від вугрової висипки

Якщо у вас є прищі, ви, ймовірно, турбуватися про шрамів від вугрової висипки. Шрами утворюють на місці пошкодження тканин і виникнення рубців відрізняється у різних людей. Різні типи шрамів виникають в залежності від суми збитку, нанесеного на шкіру, і, як шкіра відновлює себе з цього ушкодження. Білі клітини крові і запальних молекул може залишатися на місці активного акне ураження протягом декількох днів або навіть тижнів. Тим більше, що запалення може бути відвернена або модерується, тим більше вірогідність того, що шрами можуть бути запобігти.

Майже всі з акне розвивається деяка ступінь постзапальні гіперпігментації. Ви не можете бути в змозі повністю запобігти утворенню рубців, особливо якщо у вас є більш серйозні запальні або кістозний акне. Але ви можете вжити заходів з обмеження ваші шанси розвитку серйозних шрамів.

лікування акне рубців

Ви будете найуспішнішим в лікуванні вугрової висипки, як вони розвиваються. Здебільшого, шрамів від вугрової висипки, як правило, виправити себе в перший рік. Використання перекису бензоїлу вказується тільки у важких випадках кістозні вугри – і то лише коротко, як він буде швидко послабити шкіру і зробити її ще більш вразливою. У найпростіших термінів, шрамів від вугрової висипки видимих ​​нагадувань про травму і відновленні тканин. Існує значна різниця між окремими особами, припускаючи, що деякі люди просто більш схильні до акне рубців, ніж інші. Тому що ми так мало знаємо про те, що змушує людину шрам легше, ніж іншим, кращим способом уникнути рубців для запобігання акне. Як акне пороку лікує, запаленої області вирівнюється, залишивши після себе червонуваті місця. Своєчасне лікування може звести до мінімуму розвиток постзапальні пігментації. Деякі люди добре реагують на колаген потенціалу лазер, в той час як інші повинні комбінацію лазерів. Гладка ясніше шкіри зі значно зменшеною шрам зовнішній вигляд може бути досягнуто за допомогою широкого спектру дуже ефективні методи лікування.