як лікувати всіх типів шкіри умов

Це неймовірно. Всі основні косметики виробництво препаратів, лікування всіх видів шкірних захворювань, але є окремими продуктами для типів шкіри дійсно необхідно? Я розумію, що людей з жирною шкірою, і людям з сухою шкірою, як правило, вважають, що те, що їм потрібно, це лікування зосереджено до їх конкретної проблеми, але типи продуктів, які вони продаються може виявитися контрпродуктивним.

Багато разів інгредієнтів, які косметичні компанії використовують в своїх продуктах, які повинні бути тими, щоб вирішити проблему насправді зробити проблеми набагато гірше. Візьмемо як приклад використання нафтовій основі зволожувачів для лікування сухої шкіри. Вони вибираються зазвичай пов’язане з тим, що вони трохи товщі, ніж багато інших зволожуючі компоненти.

Зараз більшість людей із сухою шкірою подумати, що товщі буде більш ефективною для їх типу шкіри умови, тому що більше завжди краще, чи не так? Ну в цьому випадку ці зволожуючі агенти просто в кінцевому підсумку залишити жирної плівки на шкірі, тому що обидва вазелін і мінеральне масло занадто щільною, щоб бути поглинені вашої шкіри. Це призводить до численних проблем.

Цей фільм буде затримувати бруд, закупорюють пори, і буде втручатися в процес природного відлущування. Тому що ваша шкіра виявляє, що присутність вологи весь час за рахунок залишку на вашій шкірі він перестає виробляють шкірне сало, яке є натуральним маслом вашої шкіри. З часом це призведе до вашої шкіри, щоб стати ще більш висохло, ніж це було, коли ви почали.

Те ж саме можна сказати і про продукти, які призначені для лікування жирної шкіри умов. Ці продукти зазвичай містять кілька різних варіантів алкоголю в них, які мають ефект сушіння на вашій шкірі. На цей раз ваші почуття шкіри, що ваша шкіра перебуває в небезпеці стати занадто сухий, і він починає виробляти більше шкірного сала. Тому ваша шкіра закінчується жирної, ніж раніше.

Є деякі все натуральні продукти, які містять інгредієнти для всіх типів шкіри умов, які не викликатимуть у Вас ще більше проблем. Для сухої шкіри вони містять рослинні масла, які проникають глибоко в шкіру, і зафіксувати вологу. До них відносяться макадамії, виноградних кісточок, авокадо і масла, причому всі вони мають властивості, які дуже схожі на ті, власної нафти вашої шкіри.

Для жирної шкіри вони не включають кошти, які розроблені, щоб мати ефект сушіння на шкірі. Те, що вони пропонують вам це маракуйя маракуйя екстракт, який насправді добре для сухої або жирної шкіри. Цей екстракт містить властивості, які дозволяють йому регулювати виробництво шкірного сала, що буде перешкоджати вашої шкірі, щоб стати або дуже жирною або дуже сухе.

Так що у вас є. Ці інгредієнти можуть допомогти тим, хто з усіма типами шкіри умов, і вони набагато здоровіше для вас у використанні, ніж стандартні хімічно Ладена косметичної продукції. Якщо ви дійсно хочете, щоб усунути будь-які проблеми, які у вас з вашим шкіри, то продукти, що містять ці всі природні інгредієнти, це відповідь, яку ви так довго шукали.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування вашої унікальної шкіри, відвідайте мій сайт сьогодні.