обструктивного апное сну ризик для здоров’я хропіння

обструктивного апное сну

Багато людей хропуть, молодих і старих, здорових і хворих, чоловіків і жінок. Насправді, хропіння стало настільки поширеним, що лише деякі люди дійсно звертають на це ніякої уваги.

Хропіння це не добре для здоров’я хропе. хропіння може бути в небезпеці деякі проблеми зі здоров’ям. Надмірна вага або ожиріння також є більш переважним бути хропіння. В основному вони мають громіздкий горла і шиї м’язи і тканини, яка створює вузький прохід для повітря. Потім язичка і м’якого піднебіння удар один в одного і створюють вібрацію. Ця вібрація, що ви чуєте, коли хтось хропе. Оскільки ми старіємо, наші шиї і горла м’язи стають більш розслабленим. Це сприяє більш хропіння за старіння. Коли ці розслаблених м’язів горла і тканин колапс, вони заважають подачі повітря в дихальні шляхи.

Є три типи сну проблеми зі здоров’ям, пов’язані з apnea.One хропіння є обструктивне апное сну, в тому числі, тривалі перерви дихання і часті пробудження від sleep.The обструктивної формі викликана фізичним засмічення повітряного проходу більш ліберальними тканини горла. Центральне апное сну результатів від провалу стовбура мозку, щоб викликати дихальному процесі. Третій тип комплексу апное сну, який являє собою поєднання обструктивного та центрального типів. Важкий хропіння з обструктивним апное сну сон не отримують глибокого сну необхідно відчувати себе відпочив, і через це, недолік кисню в крові може привести до потоку серця перекачувати все важче і підвищення артеріального тиску.

Ці переривання, які можуть виникнути багато разів протягом ночі призводить до поганий сон, в результаті чого сонливість протягом дня. Коли це не лікувати від апное сну перешкоджає призведе в багатьох, пов’язаних з серцем проблеми, такі як розширення серця, інфарктів та інсультів. Денна сонливість також може підняти і привести до робить людей більш схильними до індустріальних і моторних транспортних пригод.