догляд за шкірою чоловіків потребує

чоловічої шкіри догляд

Якщо ви схожі на більшість чоловіків у їх сорокових або за ви, ймовірно, відчуваєте опухлі очі, crepey шкіру під очима, провисання століття і темні кола. Є багато речей, які можуть викликати ці умови і є продукти, які Ви можете використовувати, щоб допомогти.

З економікою в такій чудовій формі (вставити сарказм тут) це не дивно, що багато чоловіків мають більше стресу, отримують менше сну, більше турбуються і стурбовані, ніж будь-коли раніше про багато речей одразу. Жінки теж …. але на цей раз для чоловіків в нашому житті. Я, виявляється, одружений на фінансовий планувальник …. в сучасному світі він не завжди найпопулярніший хлопець у кімнаті. Він більш напружено, ніж звичайно, і це показує в його очах. Він, як і більшість чоловіків, хоча, хто не буде поспішати, щоб використовувати продукти або мати догляд за обличчям, як у нас. Це важливо, щоб догляд за шкірою легко, якщо ви очікуєте, що ваш чоловік, щоб використовувати його, і воно повинно бути ефективним, інакше він не буде турбувати. Ви можете знайти багато домашніх продуктів для лікування очей в моїй Домашній догляд за шкірою Рецепти розділі цього блогу, але якщо ви шукаєте щось придбати і кидати на раковині є деякі дійсно хороші варіанти там.

Опухлі очі і темні кола зроблять людину виглядати втомленим, старше своїх років, і просто зношені. Я знаю, з моїм хлопцем великий внесок є запалення носових синусів і умов. Затримок, викликаних запаленням призводить до звуження кровоносних судин поблизу очей в результаті чого темні кола. Затримка рідини в організмі може привести до опухлі очі, і відсутність належної гідратації, як всередині, так і місцевого застосування, дасть цей погляд crepey.

Хороше здорове харчування, відпочинок і багато води (не соди або кави хлопці …. або пиво) буде пройти довгий шлях, щоб допомогти усіх питань, згаданим тут, але якщо вам потрібно трохи додаткової допомоги ви хочете, щоб шукати продукти сформульовані спеціально для області навколо очей. Будь ласка, не використовуйте лосьйон для тіла на Вашому обличчі, особливо навколо очей. Він не призначений, щоб зламати і поглинати в цій делікатній області і буде насправді зробити гірше.

Робити чи не робити наступні речі будуть мати велике значення. Не палити, не пити алкоголь, не використовувати продукти, призначені для використання на вашому тілі на вашому обличчі. Зробіть більше відпочивати, не пити більше води, що не скоротити натрій, їдять багато свіжих овочів і фруктів, п’ють зелений чай, не урізати простих вуглеводів.