Правила макіяжу – не дозволяйте удар макіяж лих you_

Будь-яка подія або свято кличе тебе одягнутися і виглядати на всі сто. Якщо ви не добре виглядати ви будете тільки відчувати себе погано і абсолютно не до місця. З іншого боку переодягання також дасть вам впевненість, щоб тягнути вас до кінця. Щоб допомогти вам виглядати чудово завжди є макіяж, однак, ви повинні знати, як носити його відповідним чином. Носіння правильний макіяж з нагоди важливо, якщо немає можна в кінцевому підсумку дивлячись на одягненого чи іншим чином. Тому важливо, що ви будете дотримуватися кількох золотих правил макіяжу. Однак лиха в гримі неминуче станеться, ви могли б, однак уникнути їх повністю.

Навчитися застосовувати правильний вид макіяжу навіть у день весілля дуже важливо. Можливо, вам доведеться прийняти деякі навички макіяж, який може бути викликаний кілька днів практики. Ось кілька простих правил макіяжу, слід, що триматиме вас добре виглядати в будь-який час, навіть не з візитом в салон краси.

• Ніколи не зашкалюють – Як уже говорилося, це не завжди добре, що ви не перестарайтеся ваш макіяж. Це включає в себе все, з самого основи як основу, блюз, губна помада, тіні для вік і все, що ви плануєте застосування. Ваша спроба шукати реальні і красиві, а не штучним і порцеляни. Вибрати кольору, які добре вок з вами лицем, ви одяг і сезону.

• Спробуйте використовувати накладні вії – Якщо у вас вії, які практично не було, то кращий вихід буде використовувати накладні вії. Це буде не тільки ляльки вас, але дати вам додаткові погляд глем, що, безсумнівно, принесе вам компліменти. Краща довжина 3,57 вії, які можна використовувати на розі очі з відтінком туші ви готові на ніч.

• Якщо у вас є маленькі губи Красиві губи додати багато гламуру, навіть якщо ви не застосовуєте косметику. Не всіх, хоча наділений гарними соковиті губи, однак якщо ви хочете, щоб ваші тонкі губи, щоб подивитися повні ви завжди можете покладатися на косметику. Використовуйте хороший Lipliner для контуру губ, заповнити його з помадою, яка відповідає контур тіні. Для дутися пил трохи золота або бронзи пилу в середині.

• Налагодження дати вимір до обличчя – Використовуйте «Т» вашого чола, щоб наносити основу, а потім використовувати кілька крапель на щоці і добре перемішати. Ви можете використовувати деякі рум’ян, щоб підкреслити ваші вилиці пізніше.

Ось кілька корисних порад, щоб застосувати макіяж добре.

• Почніть з основа під макіяж
• Виберіть основу колір, який світліше, ніж колір вашої шкіри.
• Змішати ви Фонду Ну, щоб не врахувати плямами і плямами. Ви можете використовувати ваші рум’яна пензлем для досягнення цієї мети. Додати гламуру у ваші очі з флеш вій, туш для вій і тіні для повік. Носіть свою помаду останній, але вибрати той, який відповідає тому, що ви носите.
• Губна помада кольору, які знаходяться в люті цьому сезоні сливи і троянди.
• Зберігайте квітів до мінімуму, занадто багато квітів змусить вас виглядати і перестаралися, як клоун.
• Завжди беріть другу думку про те, як ви виглядаєте, це може бути, ваша сестра, брат, мати або чоловіка.

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам отримати гарний вигляд, навіть без необхідності відвідувати салон краси регулярно.