Огляд продуктів Dermalogica

Dermalogica була заснована в 1986 році британський терапевт догляд за шкірою на ім’я Джейн Wurwand. Джейн хотіла, щоб створити лінію по догляду за шкірою, які пропонують широкий асортимент продукції, використовуючи тільки найкращі інгредієнти. Знайдено продуктів у Dermalogica вільні від ланолін, SD спирт, формальдегід і штучних барвників. Замість цього вони використовують натуральні інгредієнти, такі як зелений глини, бальзам м’яти, отшелушивающие рисових висівок, молочну кислоту, саліцилову кислоту, і фруктові ензими, щоб забезпечити безпечну відшаровування і максимальної гідратації. Хоча Джейн почав з основами як активний Вологий, Мульти Активний тонера і Спеціальний очищаючий гель, вона швидко навчилися створювати продукти догляду за шкірою, щоб задовольнити кожного типу шкіри і стану. В даний час існує декілька миючі засоби, маски, зволожуючі креми, і прискорювачі на вибір. Ця проста, але ефективна лінія забезпечує відмінні результати за мінімальний час.

Особливості:
Однією з найбільш характерних особливостей Dermalogica тому, що він використовує лише натуральні інгредієнти без штучних квітів. Він містить натуральні рослинні масла, ароматичні рослинні масла і протеїни шовку. Щоб уникнути помилкових аромат, багато продуктів використовують органічних рослинних екстрактів, щоб стимулювати почуття. Якщо у вас є проблемної шкіри, Dermalogica як і раніше великий вибір. Це не комедонов і використовує природні в’яжучі замість суворих SD спиртом. Всі продукти упаковані в контейнери більшість гігієнічних, щоб забезпечити їх безкоштовним забруднення.

Товарів:
Щодня Resurfacer є одним з найпопулярніших продуктів, які Dermalogica несе. Як тільки ви використовуєте його, ви зрозумієте, чому. Щодня Resurfacer призначений для перетворення нудною, млявою шкіри в здорової, гладкої, пружної шкіри. На відміну від інших отшелушивающих продуктів, щоденна Resurfacer не викликає почервоніння або травми шкіри. Якщо у вас виникли почервоніння, заспокійливий захисний спрей є прекрасним способом, щоб заспокоїти і заспокоїти шкіру. Якщо надмірна видобуток нафти є для вас проблемою, спробуйте використовувати серветки що очищає шкіру. Вони видалити надлишки масла і більше використовувати після роботи. Вони приходять в зручному пакета подорожі, щоб вони легко кинути в будь-яку сумку тренажерному залі або в сумочці.

На додаток до щоденної Resurfacer, Dermalogica несе система освітлення називається ChromaWhite-TRx, щоб допомогти полегшити і скрасити темні пігментовані ділянки шкіри. ChromaWhite рядок складається з шести різних продуктів в Помешкання ваші точні потреби. Всі шість продуктів містять інгредієнти, які висвітлять знебарвлення. Це включає в себе очищає засіб, ексфоліант, лікування вітаміном С, висока лікування потенції, лікування ночі, і зволожуючий крем з SPF. C-12 концентрат є багатим шовковистою, високотемпературної обробки, що знижує потенцію стільникового знебарвлення. Він містить олігопептиди, щоб допомогти зменшити надмірне виробництво меланіну і суміш мінерального амінокислот для запобігання подальшого гіперпігментації. Його можна використовувати два рази на день і є найбільш ефективним при лікуванні знебарвлення.

Комплекс губ оновлення ще один дивовижний продукт, створений Dermalogica. За допомогою комплексу губи поновлення щодня ви можете зменшити контурні лінії і запобігти ознаки старіння. Одна заявка буде тримати ваші губи відчувають гідратованих протягом багатьох годин поспіль. Увімкніть шкірою Dermalogica в зволожуючий Masque в ваш режим догляду за шкірою обличчя для додаткової гідратації. Ця маска буде регідріровать сухий, працюючою обшивкою скорочення тонких ліній і зморшок. Він містить рослинний екстракт, щоб допомогти заспокоїти і заспокоїти будь-які подразнення шкіри і сприяти еластичність.

Dermalogica надає своїм клієнтам зручний стартові комплекти, які містять всі необхідні продукти для здорового режиму догляду за шкірою. Кожен набір налаштовані з урахуванням вашого типу шкіри і стану. Це займає вгадати для вас і робить його легко почати працювати з новими продуктами.

Неважливо, що ваша проблем шкіри може бути, Dermalogica не впевнений, щоб мати право режиму для вас. Ви можете досягти красивої шкіри з правом продуктів. Спробуйте Dermalogica сьогодні, і бути на вашому шляху до здорової, сяючої шкіри.