Джастін Бібер проти JLS безкоштовно аналогією радикалів

Це велика кількість вільних радикалів, що призводить до пошкодження тканин, старіння і дегенеративних захворювань.

Так що якщо ви хочете бути анти старіння природним шляхом, не кажучи вже про значно знижуючи ризик розвитку дегенеративних захворювань, що вам потрібно знати про вільних радикалах.

Основними джерелами вільних радикалів включають пошкодження сонця, хімічні речовини (спожитої / вдихнув / при контакті з шкірою), фізичні вправи, забруднення, оброблені харчові продукти, мікрохвильова піч їжі і звичайно куріння.

Вільні радикали є руйнівними органічних молекул. Ці молекули дуже нестабільні у зв’язку з тим, що вони не мають парне число електронів. Вони “вільні”, тому що вони плавають вільно в організмі.

Я буду використовувати аналогії.

Вільні радикали, як Clics. Наші Clic складаються з дівчат (електрони). Тепер електрони насправді, як дівчата – вони хочуть бути в парі, але на даний момент вони знаходяться в групі нерівномірно.

Так собі цю сцену, ми на концерті групи хлопчика (просто піти з ним в порядку). На цьому концерті у вас є багато груп дівчат (вільні радикали) стрибали. Це добре, оскільки вам потрібно певну кількість енергії для створення і гудіння.

Але потім раптом з’являється приплив повнісінько дівчат, які перервав, і як організатори концерту не вистачає на безпеку (антиоксиданти), ці групи дівчат бігають знятий, і гіпер-і перетворити його за лаштунки.

Тепер запам’ятайте, що одна з дівчат у групі не є найкращий друг (теж електрона), і вона дійсно хоче, щоб хтось з тяг. Таким чином, вона займає група мчить, поки вони не визначити Джастіна Бібера! Дівчина сольних електрон може не вірить їй удачі! У нього є своя свита (електронів) з тим, хто на пари, але він не говорить жодному з них. Вона робить пряму для нього, але буде повернуто, тому що він оточений, і, отже, захищені, тим, що обмежені безпеки є (антиоксидант).

Швидше урізаний, але незбуреної групу очолює, щоб знайти людину, яка не має безпеки (антиоксиданти), що оточують їх. Вони помітять JLS скупчилися навколо Льюїса Уолш (ядра), але при повній відсутності безпеки в поле зору. Таким чином, група дартс знову і сольні захоплень дівчина тримати з Остіна (теж електрона) і смикає його від решти JLS. Вона тримає на нього так сильно, що він не може піти, і він не може повернутися до своєї групи, не кажучи вже перейти до виступати на сцені.

Решта JLS намагатися жити без нього, але вони довго не триватиме, їм потрібна ще одна співачка (іншого електрона). Так геть вони йдуть, щоб спробувати вкрасти членом іншої групи ака вони стали вільними радикалами і теж вирушив лавиноподібний дегенеративний процес.

Наприклад: якщо ви ріжете яблуко відкритим він буде йти коричневі. Це процес окислення. Коли ви робите фруктовий салат, що ви робите? Ви стискаєте лимонний сік або інший фруктовий сік, на фруктовий салат, щоб зупинити його буде коричневим. По суті ви стискаючи антиоксидантів на що піддається яблуко, щоб захистити його.

Так що це те, що ви повинні робити для вашого тіла – приділяють достатньо антиоксидантів дюйма Зрештою, шкіра є найбільшим органом у нас є. Так що перестаньте slpping на дурні креми і почати заправку ваші клітини зсередини.