як лікувати волосся, що січеться огляд Kerastase Bain відображення Miroir

Подивившись в дзеркало на мій грубі і сухе волосся я вирішив, що я повинен припинити витрачати так багато грошей на кульгавою шампуні і інвестувати в один, що б зупинити моє волосся від розпаду і розщеплення. Я пішов до Інтернету і зробив деякі дослідження на 3 верхніх продуктів шампуню, щоб допомогти з моїм типом волосся і знову і знову Kerastase Bain Відображення Miroir був у першій трійці. Усі відгуки, які припустили, що це може бути навіть з волосся поверхні волокна, підвищити сяйво колір і блиск, захищаючи волосся від зовнішнього середовища.

Я шукала більш детальну інформацію про продукт перед його покупкою і з’ясували, що він розроблений спеціально для сухої, чутливої ​​і фарбованого волосся. Він робить це, забираючи весь бруд і залишкових хімічних речовин залишилося в Ваше волосся від щоденних ритуалів активізує і догляду за волоссям, такі як сушка волосся, випрямлення та забарвлення. Він також відновлює вітаміни і мінерали ваше волосся втрачають від лікування і зміцнює кожного волоса. Це і має запобігти подальшому пошкодження в той час як зволожуючі волосся і захищаючи її від зовнішніх елементів.

Все це звучало дуже хороший і дійсно це було те, що моє волосся потребували і хотіли, тому я почав дивитися на ціни на сайтах, таких як amazon.co.uk і lookgorgeous.com. Я виявив, що продукти Kerastase дуже дорогі, але якби вони зробили те, що вони гарантували то я вважаю, що це буде стоїть, і в довгостроковій перспективі це може в кінцевому підсумку заощаджує мені гроші, оскільки я не буду купувати багато сміття шампунів волосся і проводити ціле стан, коли немає необхідності.
Так що я пішов вперед і купив деякі Kerastase Bain Відображення Miroir 1 шампунь від Amazon.co.uk. Коли він прибув, я почав використовувати його відразу. Приблизно через 2 дні я почав помічати, невелика різниця, але вона не була тільки через тиждень, що вона стала дуже помітною і у мене були друзі коментуючи, як здорові і блискуче волосся шукав. Так що я продовжував вже більше місяця, і хоча я все ще робив мій же догляд за волоссям ритуали удар сушіння і випрямлення моїх волосся, що січеться і поломки були значно скорочені. Це означало, що мені не потрібно йти в перукарню для звичайної вирізати, щоб позбутися посічених кінчиків.

Таким чином, після заснування, що мені не потрібно йти в салон я вирішив для розрахунку вартості, а різниця була фантастичною. Це коштувало 40 £ за 2 пляшки шампуню Kerastase і це, як правило, варто було мені приблизно 20 £ для 2 пляшки мій нормальний шампунь, але тому, що у мене не було, щоб піти в салон, який врятував мене 55 фунтів. Це означало, що навіть якщо Відображення Kerastase Bain Miroir 1 шампунь коштує більше це врятувало мене 35 фунтів стерлінгів, показуючи, що, витративши небагато більше економить Ваші гроші в довгостроковій перспективі.

Я сказав усім моїм друзям про Kerastase косметика для волосся Kerastase, як вважає, що у них є система догляду за волоссям для всіх типів волосся. Так що наступного разу, коли я буду просити моїх друзів, якщо Kerastase поліпшила своє волосся так, як моє і відзвітувати.