як купити чоловічий аромат

Чоловіків часто оскаржується в деяких випадках навіть перевантажені на вибір аромату належного чоловіків. Що я повинен купити лосьйон після гоління, одеколон, туалетна вода? Навпаки, те, що деякі чоловіки вважають, що це не так важко вибрати правильний аромат, як тільки ви розумієте функції кожного аромату і ваших особистих потреб. Найчастіше, вам може знадобитися більше ніж один тип аромату, як ваші щоденні потреби будуть різними.

Для початку, ви повинні зрозуміти різницю між Кельном, Eau De Toilette (EDT) і лосьйон після гоління. Ні, це не все одно, хоча це може здатися як одеколон після гоління і мають аналогічний аромат в пляшці, насправді є різниця. Після гоління призначений для використання після того як людина голиться. Після гоління, закриває пори і може запропонувати інтенсивні відчуття після його застосування. Не хвилюйтеся, це є результатом закриття пори лосьйон після гоління користувача.

Завжди пам’ятайте, запах Кельна завжди сильніше, і довше, ніж після гоління. Кельн використовується в якості ароматизатора дати людині приємний запах. Термін EDT є загальним терміном, використовуваним в Європі, де одеколон частіше використовується тут, в Штатах. Таким чином, Кельні та EDT однакові.

Далі, ви повинні розуміти, що аромат складається з багатьох шарів ароматів. Ці аромати поділяються на групи ароматів відомих як верхні ноти ноти, і знизу або базової ноти. Верхні ноти звичайно ясно спеції, фруктові, цитрусові або м’ятним ароматом, які зникають приблизно через десять хвилин після нанесення. Середні ноти, як правило, середнього спеції ваніль, кориця, деревні, цитрусові і більш важкі аромати, такі як грейпфрут або помаранчеві, які тривають близько години. Нарешті, аромат містить нижню або базової ноти. Це “зрілих” аромат, запах, що ви будете відомі після виходу з кімнати. Знизу або базові ноти складаються з сильних ароматів: тривалий шкіри, ліс, тютюн, і важкі спеції, такі як перець і гвоздику.

Нарешті, прийшов час, щоб вибрати аромат, який вам потрібно. Ніколи не купуйте аромат вже через пахне аромат на когось або просто пахнуть зразок розпорошується на запах карти. Причина цього в два рази. По-перше, запах змінюється після того, як дозріває. По-друге, і що більш важливо, всі аромати не пахнуть однаково на всіх людей! Запах створений з ароматів є результатом основної хімічної реакції між окремими і аромат після його застосування. Так як кожна людина має різні хімії тіла, коли аромат наносять реакційну або “аромат” може трохи відрізнятися, ніж хтось інший, який носить те ж аромат.

Так як я можу купити право аромату? Запах ароматів на запах карт після того, як ви визначили, що ви можете, як аромат злегка застосувати його до пульс зап’ясті, шиї або грудях. Запах його в інтервалах, з десяти, шістдесят, дев’яносто хвилин. Це робиться, щоб запах аромат на різних стадіях його реакції з хімією вашого тіла. Якщо запах, який вам подобається і той, який ви носите, ніж придбати його або в магазині або в інтернеті. Ви можете вибрати, щоб придбати як лосьйон після гоління, одеколон і як вашим потребам, і бажаної сили аромат може змінюватися в залежності від ваших конкретних потреб знаходяться протягом дня.