як визначити грибкових інфекцій нігтів

Ви бачите щось дивне в ваших нігтів, і ви думаєте, що це може бути грибкова інфекція. Ваша дочка, сусід і дружній манікюрниця вважаю, що це. Тим не менш, ви не впевнені, і провести весь вечір мислення про це.

Перед волосся стає білими від хвилювання, ось те, що ви повинні пам’ятати: не всі смішний грибкові нігті. Справді, є великий шанс у вас немає інфекції взагалі, якщо ви не надмірна вага, ходити босоніж в громадських місцях, постійно піддаються впливу теплому, вологому середовищі, а частка взуття, пилки для нігтів, манікюрні ножиці і з іншими людьми .

Хоча оніхомікоз або стригучий лишай нігтів є поширеним захворюванням, воно часто починається як невеликий поширення білі або жовті плями на нігті. У міру прогресування хвороби, це викликає інфікованого нігтя викличе знебарвлення, потовщені або деформовані. Шкіру навколо нігтя може стати свербіж, червоні або опухлі. Необроблені, уражений ніготь стає болючим, і це може мати неприємний запах.

Якщо нігті беруть участь, є масштабування з боків стопи, яка часто приймається як “сухої шкіри.” З невідомої причини, оніхомікоз рідко впливає на руки, якщо обидві ноги не мають інфекції.

“Ще більш дивним є разючою тенденцією гриба впливає тільки однією рукою за один раз. Якщо один або кілька нігтів жовтуваті і розсипчастим, з одного боку, але не з іншого – і обидві ноги беруть участь – грибок, швидше за все. В іншому випадку, гриб має менше шансів бути винуватцем “, сказав WebMD.

Якщо ваші нігті виглядають смішно, але у вас немає вищеперелічених симптомів, швидше за все, ваш умова викликано чимось іншим. Ось інші симптоми, які зазвичай беруть за оніхомікоз люб’язно WebMD:

Лінії і хребтами – є загальними зі старінням, і не про що турбуватися.

Білуватий або жовтуватий нігтів – це результат оніхоліз, відділення нігтя від нігтьового ложа. Колір викликано повітря і нігтів повертається в нормальний стан протягом двох-трьох місяців.

Червоний або чорний нігті – пов’язані з гематомою або крові під нігтем. Це відбувається, коли цвях отримав травму і пішов сам по собі.

Зелені нігті – викликаються бактеріями Pseudomonas, які розмножуються коли ніготь відокремлюється від нігтьового ложа. Знову ж, це зникає протягом двох-трьох місяців.

Набряк і почервоніння шкіри навколо нігтя – називається пароніхій і викликана дріжджів, який заражає пошкодженої кутикули. Це можна лікувати за допомогою актуальних анти-дріжджової суспензії.

Щоб стерти сумніви ви можете мати про ваші дивним або смішним нігтів, зверніться до лікаря якомога швидше. Чим раніше буде розпочато лікування, тим краще, щоб зменшити ризик ускладнень, пов’язаних з інфекцією. Важливі моменти слід враховувати при виборі усні протигрибковий препарат є безпека, час обробки, і за ціною. Один популярний продукт Somasin AFS, безпечної та ефективної трав’яна формула, яка може зупинити впертого грибкових інфекцій нігтів всього за сім днів.