нехай ваша шкіра роблять говорити

Хто сказав, що ‘краса оманлива’ був правий у багатьох відношеннях! Справжня краса, дійсно, все про вашу шкірі. Так що якщо ви не дали частку уваги до вашої шкіри, то краще вам розпочати найближчим часом. Ігнорувати шкіру зараз, і ви платите за це пізніше. Побалуйте шкіру ви зараз і ви будете зробити поворот голів назавжди. Без жартів! Така принадність хорошої і здорової шкіри.

, Щоб почати піклуватися про свою шкіру, починається з основи. Знайте свою шкіру. Це відкрито суха або жирна має Т-зоні, або це пошкодженої шкіри з темними плямами? Чи є ваша шкіра алергія на що-небудь? Ви часто страждаєте від прищів прориви? Коли ви відповісте на все це і багато іншого, прийшов час взятися за дисципліноване режиму догляду за шкірою.

Здорової шкіри завжди робить відмітку. Але здоров’я не може бути отримана, вона повинна бути розроблена зсередини. З цією метою, пити 10-15 склянок води регулярно і очистити вашу систему. Уникнути небажаної і жирної їжі, піти на зелені багато. Це допоможе видалити шкідливі токсини з вашого тіла.

Аналіз по догляду за шкірою, які ви використовуєте. Іноді деякі бренди задовольнити на певних типах шкіри. Таким чином, використання продуктів, які як раз для вашої шкіри. Якщо ви не можете вирішити для себе, або якщо ви затримання інших можливостей, це завжди краще проконсультуватися з дерматологом або експерта по догляду за шкірою поради на природний догляд за шкірою.

Захищайте шкіру від сонця. Надмірне перебування на сонці може бути надмірно руйнівно для Вашої шкіри. УФ-промені не тільки загар шкіри, але вони також призводять до передчасного старіння, зморшки, провисання і зміна кольору. У крайніх випадках, рак шкіри може розвиватися від занадто великого впливу сонця. Засмага буде зникати в кінці кінців, але важкі наслідки надмірного впливу сонця який викорінив би глибоко в турбувати вас пізніше. Так що будьте обережні, перш ніж ви виходите на сонце. Хороший сонцезахисний крем (SPF +30) робить тільки 40% роботи. Це стає неефективним незабаром після ви потієте. Вам потрібно повторно для підтримки цієї мети. Але все сказано і зроблено, УФ-променів буде як і раніше чинити негативний вплив на шкіру. Тому найкраще, щоб скоротити час, проведений на відкритому повітрі або плаття таким чином, що охоплює більшу частину вашого тіла. Носіння широкі капелюхи відтінити ваше обличчя може бути одна ідея.

Лікувати шкіру м’яко. Не тріть креми, тонери та миючі засоби в шкіру. Навіть під час миття обличчя, зробити піну в долоні, а потім нанесіть на обличчя. Змийте теплою водою і протріть м’якою тканиною.

Переконайтеся, що ви не блокують пори при застосуванні макіяж. Шкіра, яка не дихає, вік рано. Пам’ятайте, якщо ви повинні наносити макіяж, тримати його коротким і простим. Очистіть шкіру регулярно споживають воду, змінити свій раціон харчування, перейдіть на належному щоденного догляду за шкірою і почати збирати компліменти!