корисні методи для поліпшення вашого догляду за шкірою

Іноді, знаючи, що заходи, щоб зробити або які продукти використовувати для вашого типу шкіри, може бути дуже заплутаною. Виконання деяких досліджень можуть реально змінити ситуацію і допоможе тримати вас від покупки речей, які будуть тільки в кінцевому підсумку дратує якими ви стикаєтесь. Ось список порад ми зібрали для вас, щоб допомогти вам дізнатися трохи більше про типи шкіри.

Ви повинні бути в змозі визначити, які шкіри у вас є для того, щоб ставитися до нього добре. Наприклад, якщо у вас суха шкіра, можна помітити, ваша шкіра щільно і, можливо, навіть листкове після миття. Ви повинні уникати в’яжучих речовин і мила, крему використовувати мийні засоби на основі всякий раз, коли ви можете, і не засмічується зволожувачі, щоб заспокоїти і захистити.

Годуєте шкіру зсередини. Всупереч поширеній думці, такі продукти, як картопля-фрі і шоколад не викликає акне. Це, як кажуть, якщо ви страждаєте від проблемної шкіри, ваша дієта важлива. Їжте багато фруктів і овочів, горіхів і цільних зерен. Всі вони багато поживних речовин, який допоможе в боротьбі з прориви.

Вітамін Н є важливою частиною полку вітамінів, що сприяє здорової шкіри. Вітамін Н надає шкірі природне сяйво. Крім того, вітамін Н робить вашу шкіру більш гладкою, роблячи його більш красивим і більш рівномірним. Хоча це може здатися занадто гарним, щоб бути правдою, вітаміни можуть допомогти вашій шкірі залишатися здоровою і молодою.

Не використовуйте соломинку у ваших напоях. Соломка, здається, роблять деякі напої більше задоволення і смак краще, але з використанням соломки зазвичай змушує вас надмірної певні м’язи обличчя, що, як правило, складка шкіри ви повторно в тих же місцях. Це точно, як утворюються зморшки.

Не витрачайте гроші на дорогі чищення шкіри. Вони не на вашій шкірі досить довго, щоб насправді нічого, так чому б мити свої важко зароблені гроші на вітер? Недорогі аптеки миючий засіб буде прекрасно працювати, щоб змити клітини масло, бруд і мертву шкіру, не позбавляючи натуральні масла від вашої шкіри.

Ми хочемо уникнути сонячних опіків якомога більше, але ми всі знаємо, що вони трапляються. Якщо ви отримали сонячний опік, прийняти крижаний душ протягом тридцяти секунд, щоб зменшити запалення. Візьміть два Advil, щоб допомогти з болем і збити запалення. Зволоження з гелем Алое Віра: відчуття прохолоди буде відчувати себе чудово на вашій ніжної шкіри. Нарешті, уникати перебування на сонці до червоності не йде, щоб запобігти подальшому пошкодження шкіри. Ці кроки зменшить довговічність опік.

Щоб допомогти вашій шкірі прибрати і позбавитися від акне, що дратує, переконайтеся, що ви отримуєте багато свіжого повітря і сонячного світла. Природне сонячне світло допомагає організму виробляти велику кількість вітаміну D, який є життєво важливих поживних речовин для здорової шкіри. Десять хвилин дії кожен день допоможе вашому тілу залишатися здоровим і ваша шкіра ясно.

особи скраби

Відмінний догляд за шкірою не повинні бути дорогими. Готові природних скрабів особи є чудове задоволення, але ті, утиск копійки можна використовувати цукор з їх миючий засіб, щоб природно відлущує шкіру. Це здорово для вашої шкіри і легко счищает з теплою водою. Не забувайте зволожувати після цього, і ваша шкіра буде світиться весь день.

Сподіваюся, ця стаття допомогла направити вас в правильному напрямку для правої кроки можна зробити для того типу шкіри, який у вас є. Шкіра у всіх різні, так що це великий крок в тому, щоб ви даєте собі найкращі продукти, щоб ваша шкіра буде продовжувати виглядати так красиво, як це можливо.