знайти правильні парфуми

Якщо ви шукаєте для духів, будь то жінка шукає аромат підпису, або хлопець купує подарунок на день народження його мами, ви повинні знати, як ходити по магазинах для них. Знаючи способи, щоб об’їхати навколо божевільний світ пахне тим, що важливо в отриманні вам точну аромат ви хочете, і не має ніякого жалю про його купівлю.

Я впевнений, що деякі люди, в основному, хлопці, не буде мати ні найменшого уявлення, де навіть почати при вході в парфумерний магазин. Так що, заради них, ось кілька порад, які можуть допомогти:

1) По-перше, отримати уявлення про те, які парфуми ви хочете. Це залежить від людини, він потрібен. Якщо ви чоловік, вам потрібно буде грубим чоловічим запахом і, якщо ви жінка, вам потрібно буде легше і привабливим. Якщо ви хочете, щоб бути поміченими, вам потрібно буде сильно пахнуть духів. Ви навіть можете отримати зразки з журналів для натхнення. Якщо ви повністю застрягли, попросіть допомогти другу і знайти той, який не має ніяких проблем бути чесним з вами.

2) Далі, вам потрібно буде знайти найкращі магазини духів навколо. Ваш найкращий вибір торгових центрів. Тим не менше, якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет, ви завжди можете купити у гіпермаркетів тощо. Там також немає шкоди у виході на спеціалізовані магазини, де вони роблять свої власні парфуми. Ви не повинні завжди можете вибрати для великих брендів.

3) Коли в парфумерний магазин, попросіть допомоги у помічника. Поясніть їм ситуації, будь ви шукаєте парфуми для себе, або для когось ще. Якщо це для когось іншого, це для чоловіка або жінки? Якою людиною він потрібен? Вони, ймовірно, питань вони будуть просити вас, і це найкраще мати готові відповіді.

4) Спробуйте на багатьох ароматів, перш ніж зважитися. Всі вони можуть запах приємний, але спробуйте їх оцінки з різних аспектів, таким як сила запаху, кольору, пляшка і, звичайно, ціна. Після того як ви задоволені своїм вибором, купити пляшечку. Таким чином, ви б не витрачати стільки грошей, якщо ви шкодувати про свій вибір.

Вони кажуть, що запах, який ви випромінюють зображує вашу особистість. На цій ноті, ви повинні знайти аромат, який показує людям свою справжню природу і себе.