виявлення причини зморшок

Нескінченній битві проти зморшок і ознак старіння завжди буде гарячою темою у світі по догляду за шкірою. Споживчий попит на зморшок лікування продовжує зростати як все більше людей стають активну позицію у своєму підході до управління ознаки старіння. Одним з найбільш важливих факторів при боротьбі зі зморшками, щоб зрозуміти, що змушує шкіру втрачати свою еластичність. Найбільш поширені причини зморшок обговорюються нижче.

ультрафіолетових променів

На жаль, один з найсуворіших елементи для взаємодії з шкірою оболонка Землі ми живемо зокрема, Сонця став головним ворогом в тяжкому становищі, щоб краще шкіри. УФ променів, сонце насправді зламати молекули колагену, що зберігають гладкість шкіри. Тривала дія УФ-променів шкіра вимагає відновити колаген більш швидкими темпами. З плином часу носить на, процес просто не може йти в ногу, і зморшки і сонячні шрами починають розвиватися.

віку / час

Людський процес старіння є очевидним внесок у розвиток зморшок. Як тіло віку, клітини шкіри діляться більш повільно і внутрішня шкіра починає рідшати. Колагену і еластину, який підтримує еластичність шкіри починає також зрив, і здатність шкіри утримувати вологу зменшується. Це ослаблення інфраструктури шкіри викликає сухість шкіри, зморшки, борозни і гусячі лапки. Найпростіший спосіб для лікування цих ефектів старіння, щоб запобігти їх зі збалансованим догляду за шкірою.

інші причини зморшок

Є й інші фактори навколишнього середовища, такі як сигаретний дим і забруднення навколишнього середовища, які підвищують ймовірність зморшок. Ці вкладники, впливають на спосіб ремонту пошкодженої шкіри тіла, порушуючи виробництво хімічних поживних речовин. Швидка втрата ваги також було показано, викликають зморшки, зменшуючи кількість жирових клітин, пом’якшити обличчя. Коли це відбувається, додаткові шкіра починає провисати і зморшок навколо кісток. Іншим екологічним ворог шкіри забруднення повітря. Деякі часто зустрічаються забруднювачів повітря було показано, що руйнують кількість вітаміну Е в шкірі, яка є ключовою антиоксидант.

Розв’язки

Так як ми можемо боротися проти наступаючих ознака старіння? Кращий спосіб це шляхом послідовного терапії догляду за шкірою. Використання зволожуючих і сонцезахисних пройти довгий шлях для запобігання зморшок і сонячні плями. Для зморшки, які вже склалися, краще лікування доступна Hydroderm крем проти зморшок. Цей продукт є першою компанією, яка запропонувала передачу цілими молекулами колагену через шкіру. При збільшенні рівня колагену в обличчя, ви помітите, зморшок і тонких ліній починають зменшуватися. Ви можете дізнатися більше про лінії Hydroderm продукт на http://hydrodermatology.com.