Як зробити з бісеру метелики і квіти

Чому може бути кулька настільки захоплюючим? Так як вона має енергію для перетворення звичайних об’єктів у привабливі працює мистецтва. Коли ви дали ці квіти і метелики ви зможете підключити їх до шпильки і обідки для волосся. Діти люблять, щоб зробити і носити ці великі волосся квіти обладнання. Ці красуні бісером також зробити хороші речі.
поставки:
28 дріт
Розміри 11 бісер
Розміри 6 бісер
Заколки для волосся
Плоскогубці ніздрю
Сферичні плоскогубці ніздрю
шва стрічки
Кабельний наголов’я
Гаряче зброю клею
Модест магніту (опціонально)
просту техніку:
Щоб квіти:
Згорнути 12 дюймів тривалістю 28 калібру кабелю. Тема 20 розміри 11 бісер на центр у проводі. Тепер зігніть і скрутіть кабель людини обертання використання Вашої плоскогубцями, щоб побудувати один пелюсток зокрема. Тема двадцять набагато більше бус і крутити ще раз. Повторіть цей метод поки, нарешті, у вас є 5 пелюсток. Тепер нитку в одному вимірі шести бісеру на двох інших зупинок з проводом. Twist пелюстки через кульку і нитки проводів через пелюстки, щоб забезпечити. Ці два борти повинні тепер бути в центрі свого квітки. Використовуйте залишився кабель для прикріплення навколо кривої заколку. Відріжте кінці і згладжуються з плоскогубцями ніздрю. Це можна зробити суміш і відповідні набори цих шпильками в якості подарунка або для особистого близьких.
Щоб метелика:
Ви дотримуватися тієї ж техніці, що і для пелюсток. Сказавши, що два квітка волосся група повинна бути більш істотною. Тому нитка 40 кульки для 2 крила і 25 кульок для вашого крила меншого розміру. Тепер у цьому органі, обжимний людина укласти з восьми дюймовий шматок кабелю і різьбленням на 25 вимір одинадцять бісером. Зігніть знову 3 або 4 кульки для неізвітие зупинки для створення метелики голову. Прикладіть все тіло для крил, обернувши окремої п’ять дюймів часовий проміжок кабель навколо середньої з крилами. Ображати залишилися кабелю. Підключіть метелик заколка або навіть заставку. Глава волосся група повинна бути покриті при використанні стрічки шва перших. Клей стрічку, щоб укласти людини з групи голови і обрамляє перекриття, як ви йдете і клей на протилежних кінця.
Ці квіти і метелики можуть також стати крихітними магнітами. Ви зможете придбати невеликі магніти в ремісничі цехи. Відразу після того як ви відхопили додатковий кабель прикріпити магніт в центрі, який має менший дотик палючого клею.