Лос-Анджелес пластикової хірургії варіантів

Є багато різних процедур, які можна відвідати косметичний Беверлі-Хіллз хірурга. Три популярних процедур ліпосакція, підтяжка живота і збільшення грудей. Деякі люди навіть отримати два або три з цих процедур зроблено в той же час.

Коли під час ліпосакції Беверлі Хіллз чоловіки і жінки, як правило, бажання позбутися небажаного жиру. Багато людей думають, що це заміна для дієти і фізичних вправ. Однак, це не так. Ідеальні кандидати повинні мати ліпосакції ділянок жиру, що вони так і не змогли позбутися за допомогою дієти і фізичних вправ. Багато людей мають впертий ділянок жиру, які мають генетичне походження якого не може бути зменшений за допомогою дієти і фізичних вправ. Якщо спробувати видалити занадто багато жиру, вони можуть в кінцевому підсумку з додатковою вільної шкіри. Слід також зазначити, що ліпосакція має бути процедура контурів тіла, вона не видаляє розтяжки або целюліт на шкірі. Ліпосакція може бути зроблено на багатьох частинах тіла. Хоча зазвичай просив для шлунка, вона також часто виконуються на стегнах, руках, сідницях, і шию. Існують різні методи ліпосакції, які слід обговорити з вашим пластичним хірургом під час консультації.

Підтяжка живота, або абдомінопластика видаляє вільні висить шкіра живота і підтягує ослаблених м’язів черевної стінки. Ця процедура часто робиться після різкої втрати ваги. Після втрати велику вагу, особливо за допомогою хірургії ожиріння або шлункового шунтування, багато людей хочуть, щоб видалити вільні складки шкіри і підтягнути живіт. Під час живота Беверлі Хіллз пластичних хірургів зробить розріз, який простягається від стегна до стегна вздовж нижньої лобкової області. Цей розріз повинен бути в області, яка може бути прихована нижню білизну. Під час процедури, пластичний хірург піднімає вільну шкіру від черевної стінки і підтягує м’язи під ним. Підтяжка живота часто виконується на жінку після вагітності. Це називається “Мама макіяж”.

Збільшення грудей є однією з найпопулярніших процедур пластичної хірургії. Коли справа доходить до грудей Лос-Анджелесі жителі просять процедуру з різних причин. Грудні імплантати зазвичай використовуються для жінок з маленькими грудьми. Вони можуть вибирати з або сіль, або силіконові імплантати. Крім того, вони повинні вирішити стороні імплантату. Деякі жінки хочуть, тому що збільшення грудей птоз або провисання грудей. Це зазвичай робиться після того, як у жінки були діти і їх грудьми. Деякі жінки мають нерівномірний груди, трубчасті грудей, або інші деформації, що вони хочуть коригуються оперативним шляхом. Нарешті, деякі жінки хочуть зменшення грудей, якщо вони вважають, що вони мають болю в спині або інші питання, пов’язані з дуже великими грудьми. Консультації з пластичним хірургом, може допомогти потенційним пацієнтам, щоб визначити, яке збільшення грудей пройти для досягнення оптимального результату.