Видалення волосся – різні способи видалення небажаного на обличчі й тілі

видалення небажаного волосся

Ви завжди мріяли проточного і довгим волоссям на голові. Але навіть найдрібніші волосся на руках, в пахвових западинах або ваші ноги серйозно небажаним і не з приємних видовище. Ось чому волосся вважаються хорошими, а також поганим в залежності від їх розташування.

Був ця тенденція кілька років тому, коли видалення волосся було зарезервовано доменне з моделями і акторами тільки, але сьогодні чоловіки і жінки всіх соціальних верств позбутися небажаного волосся на тілі тимчасовий або постійний методи видалення волосся в залежності від їх стану і бюджету.

небажане волосся тіла

Волосся розвивається на всіх галузях людського тіла, за винятком долонь рук, підошов ніг, губ і деяких секторів статевої структури. Більшість небажаних волосся тіла є волосся, які розвивається на пахви, особа, живіт, спина, тулуб, ноги та громадському секторі. Волосся, яка розвивається в цих секторах виглядає потворно яка примусить тебе йти для видалення цих небажаних волосся. Волос, який розвивається на бровах і голові, як правило, обтесані, але не видалені або голити.

За поточним тенденціям суспільства небажаного волосся тіла строгі немає немає і, звичайно, не усунена, це не робить вашу особистість ще більш приємним і гарним. Ця зростаюча потреба для видалення небажаного волосся обличчя і тіла привели до розробки різних способів видалення, які обидва попередньої а також постійне видалення волосся.
Методи видалення волосся також може бути віднесений до Епіляція та депіляція відповідно з образом волосся видаляються шкіри –

Епіляції – це означає видалення всієї волосся, від кореня під шкірою. Цей метод може бути двох видів попередньої як видалення волосся воском, вищипування, нитки, епілятори і т.д., і постійне лазером, IPL, електроліз і т.д.
Депіляція-волосся видаляються вище поверхні шкіри, а не кореня. Цей вид епіляції включає гоління, використання засобу для видалення волосся і т.д. хімічної Це короткострокові метод видалення волосся.

Видалення волосся на обличчі

Якщо ви незалежні від акне та інші шрами, але мають волосся на обличчі так, що б один з основних турбот для вас турбуватися. Сьогодні не тільки жінки, а й чоловіки теж хочуть бездоганної шкіри, вільної від усіх видів рубців і вростання волосся. Вони готові заплатити будь-яку ціну, щоб домогтися того, щоб виглядати бездоганно, які роблять інші заздрості їх шкіри.

Деякі попередньої методи, які зазвичай використовуються для виконання видалення волосся на обличчі включати – відбілювання, воском і підсолоджувачі. Продуктів для попередньої видалення волосся кремами та лосьйонами. Гоління не рекомендується використовувати для видалення волосся на обличчі у жінок.

Оскільки жінки в усьому світі знайти волосся на обличчі набагато ніяково питання. Вони часто йдуть на болючі постійного рішення видалення волосся, такі як електроліз і лазерне видалення волосся.

постійне видалення волосся

Прохання постійного лікування для видалення волосся зростає день від дня, тому що все більше жінок і чоловіків зачаровані ідеєю гладкою і бездоганною шкіри. Для адаптації до уяви сучасного суспільства, яке знаходить тіло волосся потворні є дуже менше методи, які дає прекрасний постійного видалення волосся. Деяка кількість цих способах використовують хімікати, енергію змінного типу або комбінацією орієнтуватися на сектори, які регулюють ріст волосся. Деякі з найбільш популярних методів постійного видалення волосся включають в себе –

Видалення волосся лазерної – це популярний метод видалення волосся вважається безпечним, якщо правильно виконані. Вона спрямована на барвника у волоссі і пошкодження фолікул волосся при збереженні навколишнього шкіри. Цей метод є дорогим і болючим.
Електроліз (електроепіляція) – цей метод є медичним безпечним і ефективним, але може бути болючим і дорогим. Він використовує електричний струм шкоди секторів, які виробляють волосся.
Інтенсивне пульсуючим світлом (Flashlamp) – Цей процес пошкодження волосяних фолікулів для проведення видалення волосся. Це за умови досить успішні результати, але виявилася неефективною на волоссі які забарвлюють, як червоний і світле волосся.

Видалення волосся лазерним

Видалення волосся лазерним є медичним процес, який використовує лазерний промінь світла для видалення небажаного волосся. Ефективність видалення волосся лазерної зараз прийнято в громаді дерматології, і видалення волосся лазером основному практикується.

Хоча видалення волосся лазерним не дає гарантії постійного видалення волосся, це подовжує волосся безпроцентного періоду, який може варіюватися від декількох місяців до багатьох років. Нових волосся може бути краще і в більш світлих тонах. У деяких випадках, нові волосся може розвиватися в секторах поруч оброблених секторів. При багаторазових обробок, довгострокове видалення волосся можливо. Загальні місця лікування включають лінію ноги, пахви, верхня губа, підборіддя і бікіні.

Тип і колір шкіри волосся є ключовими факторами, які впливають на успіх видалення волосся лазером. Його більш успішними на людей з темним волоссям (коричневий або чорний) і світла шкіра. Видалення волосся лазерної функція не працює для сивого волосся, блондинка, коричневий або червоний колір.

Недоліки видалення волосся лазерним тому, що він може бути болючим, дорогим і неточні методи лікування можуть викликати опіки, зміна кольору шкіри, і нерівне відростання. Щоб знизити ризики, вибрати кваліфікованого і досвідченого лікаря.