Важливі факти про збільшення грудей і розширення

Збільшення грудей і розширення є популярним косметична процедура хірургії, з жінками у всьому світі виборі цієї операції з цілого ряду причин. Незалежно від того, які ваші причини, найважливішим кроком є ​​пошук досвідчених Косметичний хірург виконувати збільшення грудей.

Як і будь-яка хірургія, хірургія Грудного імплантату має ризики і ускладнення. Потенційні проблеми можуть включати в себе посилення грудей, нерівний грудей, інфекції і брижі. Ці ризики до мінімуму, коли операція проводиться досвідченим і повного косметичного хірурга.

Багато жінок проходять збільшення грудей після прийняття рішення потенційні вигоди переважують потенційні ризики. Ці вигоди можуть включати:

• відновлення форми грудей / розмір такі фактори, як вік, втрата ваги, вагітності та годуванні грудьми може призвести до втрати об’єму грудей або провисання грудей. Грудні імплантати можуть бути використані для відновлення і зміцнення грудей об’єм і форму.

• Балансування тіла пропорції; багато жінок віддають перевагу операції по збільшенню грудей для створення контурів тіла і “лінії бюста” пропорційно їх загальної форми тіла.

• Підвищення впевненості в собі, в тому числі впевненість вичинка і покупка одягу.

Є також багато міфів і помилок про грудні імплантати. Престижні клініки Майо в США розвіяли міфи і помилки оточуючих грудні імплантати, до них відносяться;

• Більш високий ризик раку молочної залози – немає ніяких доказів, що грудні імплантати збільшує ризик раку молочної залози. Велике дослідження, проведене ретроспективне не міг знайти зростанні захворюваності на рак молочної залози у жінок з грудними імплантатами. Силіконові імплантати не сприяє захворювання на рак молочної залози у жінок. Тим не менш, жінки завжди повинні тривати, щоб їх груди перевірені. Мамографія може бути виконана з грудними імплантатами.

• Існує не вище ризиком викликати аутоімунні захворювання у жінок з грудними імплантатами. Силіконові грудні імплантати, які розриваються, витік або відбирати не представляє системного ризику і, отже, не був знайдений, щоб викликати аутоімунні захворювання, такі як ревматоїдний артрит, ВКВ або DLE.

• Якщо збільшення грудей виконана правильно, з мінімальною травмою тканин то втрата чутливості сосків і здатність годувати грудьми рідко.

• Імплантати грудей не мають нескінченну терміном придатності. Жінок, буде потрібно ще одна операція на певному етапі свого життя (як правило, 10-12 років і більше) з різних причин. Як правило, причини можуть включати зміну розміру грудні імплантати, як вік жінки, підтяжка грудей через можливе провисання грудей. Поява капсульної контрактури навколо імплантату, а в деяких випадках повне видалення грудних імплантатів.

Всі ці питання можуть бути обговорені в повному обсязі в консультації з косметичного хірурга. Більшість жінок прагнуть природний вигляд, на відміну від ‘імплантували «Подивися часто бачили в Америці чи серед знаменитостей” бовдура робочих місць “. Створюючи природний зовнішній вигляд також майстерність досвідчених Косметичний хірург, як в оцінку і рекомендацію тип і розмір імплантатів на основі вашого розміру, форми і цілі, і при виконанні операції.