gluteoplasty ви знаєте, прикладом імплантатів

Ей, немає ніякого ганьби в визнавши, що у вас є плоскі сідниці. Йдемо далі, сміятися вашого туру, м’язистий, стрункий прикладами, ви ривків там. Тоді, можливо, ви побачите, що це походить, щоб пройти милю в їх нижній білизні. Правда в тому, ви не повинні мати плоский зад, щоб отримати gluteoplasty. Може бути, ви знайшли крупу занадто безформним. Можливо, ваші небажані провисання занадто багато для стовбура. Ну, що ви збираєтеся з цим робити, а? Не просто сидіти там на вашу квартиру дупу, піти туди і бути кимось!

Що це таке?

Gluteoplasty, також відомий як приклад збільшення, як правило, відноситься до двох різних процедур. По-перше, це прикладом ліфта, який, для вас географії горіхи там, також відомий як бразильське ліфт приклада (націоналізм це чудова річ). Ця конкретна процедура, яка також може бути названий як ін’єкції жиру, жир передачу або жиру щеплення, включає в себе кілька різних “форму модифікуючих” ін’єкції в сідниці. Ідея полягає у використанні трохи ліпосакції для вилучення жиру з навколо вашого прикладом, або черевної порожнини при бажанні, які потім будуть оброблені і очищені, перш ніж він вводиться в сідниці.

Друга форма gluteoplasty відноситься до фактичної імплантатів, в ідеалі виготовлена ​​з еластомеру, який не протікає або щось подібне згуртованої гель кремнію. Імплантати призначені для більш стійкі і довговічні, ніж грудні імплантати, очевидно, тому що ваша нижня призначена витримувати сильні сили і тиску (ви знаєте, сидячи, ходьба, біг, стрибки). 2:58 дюймовий розріз буде зроблений на внутрішній складки сідниць, і імплантати будуть вставлені або на рівні під м’яз (підвищення верхніх сідниць) або субфасціальна рівні (підвищення нижнього сідниць).

Кому це потрібно?

І чоловіки, і жінки отримують gluteoplasty в ці дні, то є тенденція зовсім не ексклюзивні. Чоловіки зазвичай хочуть підкреслювати контури сідничний м’яз (Ось дивлюся на вас UPS хлопець), так що зазвичай тільки протез необхідно. Жінки, з іншого боку, як правило, хочуть отримати більш стрункі або кругліше сідниць, що може означати поєднання протез і ін’єкції жиру. В іншому випадку, тіла будівельників є першими кандидатами на gluteoplasty, тому що це може бути більш важким для подальшого розвитку сідничних м’язів, на відміну від м’язів в решті частини тіла. Покажіть мені тіло будівельника з трофеєм і Wimpy дупу. Смію вас. Крім того, якщо ви жінка, і ви прагнете танцювати в реп-відео, попиваючи шампанське зі шланга, gluteoplasty також може бути для вас.

Переваги

За словами доктора Хьюго Кортес “, маючи хороший сідничної зоні є джерелом самоповаги, і його можна порівняти з наявністю красивого одягу або з використанням тонких одеколони й т.д.” Тепер я ніколи не думав, що з моєї дупи, як аксесуар, але тільки тому, що я не бачу, це не означає, що його там немає. Справді, тепер, коли я був просвічений Я порівнюю мою дупу, щоб новенький браслет або шматок тонкої ювелірної. Так це марно і егоцентричним заплатити $ 4810 (стандартна ціна пакета) для стикового імплантати? Може бути, трохи, але якщо це підвищує вашу самооцінку, то кого це хвилює?

Правда, це косметична операція, так що основна перевага є, щоб ви відчували задоволені своїм тілом. Крім того, операція досить швидку (2:00 у кращому випадку) і шрами майже непомітні, враховуючи, що вони знаходяться в складках ваших сідниць. Деякі дослідники навіть стверджують, що gluteoplasty можуть допомогти в лікуванні стану, відомого як нетримання калу, який визначається як неповний контроль фекального потоку. Дорогий Бог, хто-небудь, будь ласка, отримати ці бідні люди деяких прикладом імплантати, стат!

ризики

Сама процедура досить безпечним і залишає мало місця для інфекції. В основному, великі ризики будуть пов’язані з діями, які ви брали участь протягом тижня після вашого gluteoplasty. За тиждень у відповідності з процедурою, постарайтеся утриматися від спокуси, щоб сидіти (може бути, спробувати свої сили в стенд-ап комеді) і тільки ліг на живіт (або як доктор Кортес наполягає: “пацієнти повинні спати з ніг на голову” – щось підказує мені, що англійська мова не є його рідною мовою.) Крім того, протягом наступних 5-6 тижнів вам слід уникати фізичних вправ. Крім того, якщо ви знаходитесь у великому стероїдів (я знаю, багато хто з вас, читачі), ви будете хотіти, щоб уникнути ін’єкцій нижньої різноманітність, якщо ви не хочете, щоб проникнути один з ваших імплантатів прикладом.

в нижньому рядку

Таким чином, ви отримали квартиру дупу і ви збентежені. Отримати gluteoplasty, це те, що вони там.

Інформація в статті не призначений для заміни медичної експертизи та рекомендації вашого лікаря. Ми рекомендуємо вам обговорити будь-які рішення з приводу лікування або догляду, відповідного медичного обслуговування.