постійного видалення волосся що це означає

Більшість людей думають, “постійна” коштів тривалістю назавжди. На жаль, це не завжди так, як він використовується в рекламі.

Животрепетне питання: є лазерна епіляція постійним? Навряд чи, але це безперечно лікування, що призводить до постійних скороченням росту волосся. Єдиним способом видалення волосся назавжди за допомогою електролізу. Є кілька імпульсні лампи і лазери, які були в змозі досягти постійного скорочення росту волосся. Постійне видалення небажаного волосся є результатом повного руйнування волосяних фолікулів. Таким чином фолікули повністю втрачають здатність до регенерації, так що волосся просто не будуть рости більше.

Це не легко критикувати нове лікування видалення волосся, яка рекламує себе, що як постійні. Більшість людей бачать тільки, що після певного періоду часу, малоймовірно, що волосся буде насправді ніколи не виростити. Ось чому багато людей запропонували певні пояснення “постійна”. Деякі з цих визначень здається недостатнім. Один з виробників стверджує, що їхній пристрій є постійній основі результати після 9 тижнів. Це смішно. Крем для волосся видалення або воском може дати цей результат, і це було доведено, що тимчасово.

Для бажаного результату видалення волосся, “постійна” означає не вдаючись до використання іншого лікування не менше року після останньої обробки. Майте на увазі, на рік може бути не досить довго, щоб переконатися, що лікування є постійним, але, ймовірно, більшість людей були б раді мати один щорічно лікування.

Іншим неясно рекламованого метод “довгострокові” видалення волосся. Майте на увазі, що все залежить від того, що ви думаєте “довгі” насправді означає. Для бажаних довгострокових результатів, не слід їсти не використовувати інше лікування до 6 місяців після закінчення лікування. Дев’ять тижнів не слід розглядати довгострокові, але визначення різні для everyone.Logically 6 місяців повинні визначити довгострокові видалення волосся, тому що один цикл росту волосся займає близько 6 місяців.

Нові використовуваний термін в епіляції “Полупостоянние”. Результати лазерної епіляції, як стверджується, напівпостійний в салоні промисловості, але “тривалістю в кілька тижнів”, швидше за все, бути фактичним результатом.

Деякі пристрої для Aser видалення волосся в домашніх умовах, визнаних FDA (харчових продуктів і медикаментів), опинилися в результаті постійного скорочення волосся в реальних клінічних досліджень, а не постійне видалення. Термін “відновлення” є ще нечітко певних результатів. Волосся скорочення задуманий як стабільне зменшення кількості грубих темних волосся FDA. У клінічних випробуваннях деяких лазерних пристроїв показали, що вони можуть зменшити розмір і полегшити колір волосся. Це зниження, здається, постійні в деяких випадках.