основи макіяжу Поради – коригувальні макіяж використанні фундаментних

Вибір правильної основою є першим кроком до успішного результату макіяж. Ідеальна основа відповідності може бути оцінений тільки шляхом правильної оцінки типу шкіри, природний колір і тонус шкіри. Так як більшість кавказьких, латинська, африканських і азіатських жінок мають жовту основу шкіри, вони повинні купити фонд з жовтим підставою теж так, що він не виглядає як маска

Після того як ви знайшли свій ідеальний фундамент, прийшов час, щоб застосувати його належним чином.

Підготуйте шкіру так, що вона знаходиться у стан, придатний для отримання макіяж: Вимийте обличчя ретельно вимити обличчя і свіжою проточною водою (не надто холодно, не дуже жарко або), даб обличчя чистим рушником (не терти), Потім плескатися багато тонера і використовувати потрібну кількість зволожуючого

Як і бальзам для губ різкий день зими, основи права може виступати в якості захисного покриття, щоб допомогти врятувати вашу шкіру від жорстких елементів, які ви стикаєтеся у вашому повсякденному житті. Сонце, вітер, холодна погода, і інші компоненти навколишнього середовища можуть пошкодити вашу шкіру, але хороший фундамент може легко допомогти в запобіганні такого збитку.

Ви зрозумієте, що обрали найкращий фундамент, коли ви виявите, що тіні практично зникає на вашому обличчі.

Якщо вам все ще ви застрягли на фундамент відтінків, кращим варіантом є вибір трохи темніше відтінок, який містить жовті відтінки.

Вибір фундаменту з невеликим жовтим, швидше за все, допоможе вирівняти колір обличчя вашого обличчя. Це тому, що на основі жовтого фонди добре працюють на майже всіх. Зводить до мінімуму будь-які жовті червоні, ви можете мати у вашій шкірі, що може бути результатом засмаги, старіння, або пошкоджені капіляри.

Якщо у вас суха шкіра, піти на більш легкий ефект з вашого фонду, в іншому випадку ви можете підкреслити сухість шкіри.

Перш ніж застосувати ваш фонд, ви завжди повинні нанесіть зволожуючий крем в першу чергу. Хороший, легкий зволожувач може допомогти зафіксувати вологи і забезпечити більш надійне застосування фундаменту.

Використовуйте косметичною губкою, щоб застосувати фундамент. Це дасть вам гладкий вигляд і те, як професійні візажисти отримати свої найкращі результати.

Коли ви застосовуєте ваш фундамент, почати в центрі щоки і лоб. З цих місць ви можете змішати назовні з м’яким і волосся на обличчі і отримати гладкий вигляд і навіть охоплення.

Якщо ви виявите, що вам потрібно більше охоплення, ви можете чекати свого першого додатка висохнути, а потім нанесіть ще один шар. Тримайте ваш фонд з вами, якщо ви вирішили, що потрібно повторно протягом дня.

Відмінний спосіб, щоб встановити основи і досягнення професійний вид є застосування пороху за допомогою м’якої щітки. Це також техніку професійних візажистів використання.

форм макіяж основи:

* Флешка фонду: Це тональний крем і коректор в одному. Він добре працює для нормальної та сухої шкіри. Це забезпечить більш широке охоплення, і це швидко застосувати.
* Прозора вуаль: завдяки своїй тальк формула без, з додаванням вітаміну Е і антиоксидантів зелений чай, напівпрозору вуаль захищає шкіру, як вона працює, щоб приховати плями і темні плями.
* Рідка Основа: Найпоширеніші основу, оскільки він працює практично для всіх. Рідка основа дає хороше покриття і є багато формул на вибір. Більшість косметичних компаній мають різні форми рідкої основи для нормальної, сухої, комбінованої і жирної.

Як нанести рум’яна?

Використовуйте колір на рум’янець area.This є частиною обличчя між паралельними лініями, одна виступає назовні від куточка ока, а другий з нижньої частини вашого nose.Smile і злегка стосувалися рум’яна пензлем на жирової частини щоку і обережно чистити рум’яна до храму, що робить легким нальотом curve.A кольору на лобі і на підборідді cometes look.The крем рум’яна наносять на щоки кінчиками пальців в невеликих кількостях і поширюються в потрібному fashion.The порошку рум’яна наносять за допомогою кисті.