знайти правильний омолоджуючий догляд за шкірою лікування

Якщо ви шукаєте ефективний антивіковий догляд догляд за шкірою, дозвольте мені дати вам деяку допомогу. Я не продаємо ніякі продукти, тут. Я просто надання трохи дружню пораду.

Споживачі потребують допомоги. США продовольства і медикаментів виявили, що більшість опитаних в недавньому анкети випробував несприятлива реакція на косметичний інгредієнт в якийсь момент в їхньому житті. Рада FDA є тестування патча на непомітному місці. Моя порада трохи відрізняється.

Найбільш поширеними причинами побічних реакцій штучних консервантів, ароматизаторів натуральних концентрованих і штучних інгредієнтів аромату. Рішення, на мій погляд, в магазин за без консервантів, ароматизаторів косметика.

Штучних ароматизаторів будуть перераховані на етикетці інгредієнтів, як правило, в одному простому слові; аромат. Натуральних концентрованих ароматів іноді називають “ефірні олії”, тому що вони, як кажуть, передати суть заводу. Вони не олії, і при цьому вони необхідні для догляду за шкірою.

Штучні консерванти, як правило, включені для збільшення терміну зберігання продукту. Косметичні компанії масове виробництво цих товарів. Вони не можуть дозволити собі щось відбувається погане на їх полицях, перш ніж вони можуть продати його не підозрюють споживачів.

Там немає необхідності включати штучних консервантів у антивіковий догляд за шкірою, тому що він повинен містити натуральні вітамін Е. Натуральний вітамін E є настільки ж ефективним для продовження терміну придатності, як будь-які штучні консерванти, але це коштує дорожче. Ось чому компанії не часто його включити.

Натуральний вітамін Е є антиоксидантом. Антиоксиданти є інгредієнти, які ви хочете у всіх ваших продуктів по догляду за шкірою, тому що вони захищають від дії вільних радикалів і може навіть повернути назад деякі пошкодження, що вже було зроблено.

Дослідження показали, що деякі антиоксиданти краще при ремонті ушкоджень, ніж інші. Наприклад, антивіковий догляд за шкірою лікування містять дрібні частки антиоксидант коензим Q10 було показано, щоб зменшити зморшки і зворотного пошкодження НД на цілих 30% після трьох місяців використання. Деякі інгредієнти працювати ще швидше.

Активна форма білка кератину було показано, що збільшення проліферації клітин шкіри більш ніж на 160% після трьох днів використання і підвищення еластичності шкіри більш ніж на 40% вже через 18 днів використання. Деякі з кращих креми на ринку містять як кофермент Q10 і кератину. Чому б не використати все, що у нас є?

Дослідження показали, що анти-старіння по догляду за шкірою лікування містять екстракти ламінарії вакаме запобігає порушення гіалуронової кислоти в шкірі, перешкоджаючи питому ферментативну активність. Сполук, які містяться в ламінарії також допоможе захистити шкіру від шкідливого впливу сонячних променів.

Ви, можливо, помітили, що більшість хороших інгредієнти натуральні. За винятком концентровані натуральні аромати, натуральні інгредієнти не викликають алергічних або побічних реакцій.

Ви ж не хочете несприятлива реакція, якщо ви бачили деякі з ознак старіння. Це займе дуже багато часу, щоб вилікувати і рубців може бути постійним.

Так що тепер ви знаєте це, магазин для консервантів запаху всі природні анти-старіння по догляду за шкірою лікування. Це моя порада.