Японські випрямлення волосся – це право для вас

Японський випрямлення волосся, також відомий як Теплова з переобладнання, є одним з дуже популярних випрямлення волосся техніка, яку ви тільки могли б хотіти думати двічі, перш ніж зробивши.

Виникнувши в Японії в кінці 90-х років хімічні продукти, використовувані в процесі їхати імена Liscio, Юко і США зробили Bio Ionics.

Лікування може зайняти від 3 до 6 годин і включає в себе численні кроки з витратами в діапазоні від $ 300 до $ 1500 залежно від салону.

Дешевша ціна повинна підняти деякі червоні прапори на якість хімічних речовин, що використовуються або експертиза стиліст на думку експертів.

У результаті постійно пряме волосся, але після 4 до 6 місяців будь-яке зростання нового волосся буде потрібно лікувати, а також. Це зазвичай стоїть поруч з тим же кількості, що й оригінальне трактування, тому що це більш трудомісткий процес, що включає випрямлення волосся ближче до коріння.

Через хімічних речовин і методів, використовуваних ви не зможете завити фарбованого волосся так що ви безумовно хочете, щоб прийняти це до уваги заздалегідь.

Існує також зростаюча стурбованість від деяких стилістів, що теплове відновлення не може бути ідеальним рішенням для випрямлення волосся в кінці кінців.

По-перше, за оцінками експертів, принаймні, 80 відсотків людей, які стикаються з лікування не дійсно гарні відновлення кандидатів з кількох причин:

Будь-які хімічні процеси останніх зроблено, щоб ваше волосся, такі як фарбування волосся, знебарвлення волосся або розслабляючий може викликати серйозні проблеми, включаючи втрату волосся і ладу, якщо ви оберете варіант лікування зроблено. Тест пасма волосся повинні бути зроблено в першу чергу для визначення того, ваше волосся можуть взяти хімікати. Якщо салон не пропонує тест берега ви можете захотіти переглянути кому ви довіряєте вашому волоссю.

Це не працює на африканських волосся, тому що це занадто тендітним і не може прийняти тепло, необхідне під час випрямлення процесу. Це не те ж саме, як волосся перехворівши який зроблений спеціально для африканських волосся.

Насправді, все більше число жінок стверджують, серйозні проблеми поломки волосся і було повідомлено в пресі, що один з кращих стилістів голлівудська знаменитість волосся відмовляється виконувати лікування, тому що вона думає, що це занадто багато ризиків для волосся свого клієнта .

Багато жінок приходять до переконання, що процес насправді добре для вашого волосся, але там не було жодного клінічного дослідження, щоб довести це, і, за визначенням, все, що фізично змінює структуру волосся на молекулярному рівні є шкідливим.

Хоча багато жінок мали японське процес випрямлення волосся, щоб зробити своє волосся з великим успіхом ви повинні знати, що можуть бути деякі ризику і якщо ви вирішите, щоб він зробив, щоб ваше волосся переконайтеся, що ви використовуєте авторитетних салоні з належним чином підготовлені стилістів , які перевірять ваші волосся спочатку.