Як позбутися рубців і розтяжок – дешевше альтернативних методів лікування рубців, які працюють

У мене розтяжки на стегнах від того, коли я заробив багато ваги, коли я був молодшим, і у мене є багато шрамів на всьому протязі моїх ніг, і вони виглядають жахливо! Засмага не покриватиме їх, і я не буде дозволено мати будь-якому лазерна хірургія або нічого – я маю на увазі лазерне лікування шрамів такі дорогі. Кожен знає, як позбутися рубців і розтяжок?

Багато людей в сучасному світі є ця проблема. У них є деякі роду, якщо шрами вони хочуть лікувати. У цій статті я дам вам кілька порад про те, як позбутися рубців і розтяжок.

Шрам лікування завжди залежить від типу шрамів у вас є і скільки їм років, або як глибоко вони знаходяться. Тому ви повинні прийняти не помітив цієї точки; як погано ваші шрами? Ми говоримо “глибокі шрами яму, що ви мали протягом року?

Якщо це так, один з кращих, як ви б мати гладку шкіру знову з косметичної хірургії, або дермабразии або лазерної шліфовки абляціонний. Відновлення займає 2 тижні і більше, а витрати залежать від розміру області потрібно лікувати. Якщо ви йдете з надійним і досвідченим хірургом, то результати можуть бути дивовижними, як «встик дитини” вигляд шкіри.

Тим не менш, це дороге задоволення, тому я дам вам кілька дешевше альтернативних методів лікування шрамів тут. Ви можете отримати біо-олії на Уолл-зелених або будь фармацевтичної магазинів. Йдеться про десять або п’ятнадцять доларів.

Для розтяжок, ви можете спробувати наступне:

1. Зволожувачі і кремів. Масло какао або все, що містить вітамін Е добре.

2. Альфа-гідрокси кислоти для відлущування шкіри, пом’якшують шкіру, а також поліпшення еластичності.

3. Третиноїн або Сітківка. Це з’єднання послаблює кератину в поверхневі шари шкіри і сприяє отшелушиванию відмерлих клітин шкіри.

4. Хірургічна операція з видалення уражених ділянок шкіри. Підтяжка живота є одним з прикладів, коли операція видаляє розтяжки