P90X – прийняти вашу тренування до крайності рівні

P90x був відповідальний за те, що здійснюють до крайності. Всього за 90 днів, нормальне тіло перетворюється в один пекельний жиру особа горіння. Для отримання цього невловимого плоскі AB, багато людей взяли P90X здійснення графіка, і відчували великі результати. Крім P90X рутини, є багато машин і устаткування, які вправа допоможе вам отримати ваш прес в ідеальній формі, не витрачаючи особливих зусиль. Є машини для скручування і хрускіт вашої абс. Єдина проблема з такими рухами, які потрібно об’єднати здоровенний звичайного тренування серцево-судинної з плямою-скрутки руху для того, щоб розтопити жир з м’язів в сукупності, в іншому випадку, було б продовжувати повертатися.

Є кілька програм, крім P90X, які зосереджені саме на клуби рухів за участю як хрумтить і серцево-судинної прогари. Hip Hop Abs програма є однією з таких програм. Ця програма використовує поворотно-Tuck техніку, і фокусується на клуби танцювальні рухи з сухарики. Розробленими Крісом T, програма дуже корисна довбати Вашої АБС хрумтить шляхом включення в танцювальних форм, що робить великий рутинної тренування. Абс ліпити 1, абз ліпити 2 і в останню хвилину ABS програми спеціально розроблені процедури під Хіп-хоп ABS цільової програми, яка прес і косі м’язи живота. Найкраща частина про після такої процедури, що один не нудно робити те ж стереотипне вправи знову і знову.

Tilt, Tuck і затягніть крок спрямований на нахил плечей, прикриваючи куприка і жорсткість ABS, щоб дати максимальний стрейч, де це необхідно найбільше. Інша популярна програма, яка використовується, щоб отримати ці плоскі абс турбо-JAM тренування, розроблений Beachbody, материнська компанія за P90X. Turbo варенням використовує хід, який називається Turbo-живота, який вважається одним з найбільш ефективних методів виділення черевних м’язів під час звичайного тренування серцево-судинної. Turbo живота вимагає підбираючи куприк використанням постійної позиції кризи. Turbo тренувань варенням такі, що за словами людей, які намагалися їх, ви б у кінцевому підсумку дослідження і розробки м’язів, які ніколи не існували в останній з своїх думок. Ab-JAM є одним турбо тренування, що повністю зосереджений на м’язи живота, і, як більшість AB орієнтованих процедур, це вільні вправи. Процедура розділена на два сегменти насправді, перший сегмент, якщо для новачків, і використовує постійний позицію, яка націлена на надання форму м’язів живота. Другий сегмент, який є повністю підлога на основі тренування дуже важко, щоб завершити та одна може знадобитися кілька зусилля тягнути через рутинних в правильній і бажаної форми.

Нарешті, використовуючи P90X підборіддя бар і керлінг ноги вгору, зберігаючи при цьому верхню частину тіла і раніше, є великим всього тіла тренування. Зі зброєю і назад повністю витягнуть, і куприк заправив, це є однією з основних спалювання жиру рутини, ви просто не можете дозволити собі пропустити, якщо ви хочете, щоб отримати ці великим нетерпінням абс.