як з’ясувати посилення вагітності вага

Чи були ви розглядаєте, як розрахувати коефіцієнт посилення вагітності вага? Це важливо зрозуміти, середня кількість вагітності вага ви можете очікувати, щоб отримати, щоб можна було забезпечити вам залишатися в гарній діапазон ваги вагітність для вас і вашої дитини. Отримати занадто великий або занадто маленький вага вагітності ставить під загрозу для вас і вашої дитини. Дізнайтеся, як розрахувати вагітності збільшення ваги в секундах тут.

1. Кількість ваги ви отримуєте під час має вирішальне значення. Це не час, що ви повинні намагатися отримати або втратити вагу. Існує здорове кількість вагітності збільшення ваги очікується з будь-якою дитиною, і це життєво важливо для вашого благополуччя і санітарний дитини. Ви не повинні змінювати вашу рутину серйозно при перенесенні дитину так що використання посилення вагітності вага калькулятор допоможе вам визначити, що знаходиться всередині здорової ваги вагітність для вас.

2. Перше, що вам потрібно знати, щоб обчислити коефіцієнт посилення вагітності вага ваш ріст у дюймах і ваша вага у фунтах. Щоб визначити висоту в дюймах всього кілька кількістю футів на 12 і додайте кількість дюймів. Якщо у вас є інформація, що ви можете працювати, отримати вагітності ваги. Найпростіший спосіб я знайшов, щоб спробувати це, використовуючи веб-калькулятора.

3. Як тільки ви отримаєте інтернет-сайт, введіть ваш нинішній зростання в дюймах, а вага у фунтах і перевірити, чи є у вас виникли близнюки. Сайт буде з’ясувати отримати вагітності ваги. Як приклад, якщо ви зараз 5 футів 8 дюймів або 68 дюймів у висоту і вагою 150 фунтів, ви можете очікувати, щоб отримати 25-35 фунтів протягом вагітності і може розраховувати на отримання близько чотирьох фунтів кожен місяць протягом останніх двох триместрах вагітності. Цей сайт також скаже вам, де ви можете очікувати, щоб отримати вагу. Близько 19 фунтів буде материнськи вагітності і вагою близько одинадцяти фунтів буде збільшення ваги плоду вагітності.