удосконалити свою посмішку безболісним способом

Стоматолог. Саме слово викликає спогади про галасливий свердел і болі в м’язах щелепи – і біль.

Це досить важко змусити себе піти на планове технічне обслуговування просто, але для косметичної стоматології? Навіть люди, які хочуть поліпшити зовнішній вигляд своїх зубів і підвищенню їх посмішки коливатися, коли стикається з перспективою застосування вінірів.

Традиційні шпону зазвичай включають буріння чи подрібнення чутливих тканин зуба, часто вимагають анестезії та знеболювальні після процедури. Оскільки зуб структура руйнується, вініри є незворотними.

Нові альтернативні називається Люмініри по Cerinate забезпечує безболісний спосіб випрямити зуби миттєво і відбілити зуби постійно. Виготовлений із запатентованого Cerinate порцеляни з Den-Mat корпорації, Люмініри тонкий, але сильний, і може бути використана більш коронок і мостів. Процедура є неінвазивний і не вимагає анестезії або оніміння пострілів.

Ще однією перевагою є те, що Люмініри ваші оригінальні зуби залишаються недоторканими.

Стоматологи, здається, хвалячи процедури. Кристал Кондит, стоматолог в місті Ролі, штат Північна Кароліна, Люмініри звеличує.

“Я був вражений тим, як мій перший [процедуру] пішли”, сказала вона. “Тридцять хвилин часу” підготовки і протягом однієї години з доставкою без анестезії. Пацієнт сподобався його. ”

Стоматологічна Повідомити продукти, галузеве видання, нещодавно нагороджений Люмініри місце в своєму списку “Топ-10 продуктів».

“Там немає підстав страждати за красу більше”, сказав д-р Девід Nussblatt, стоматолог в Нью-Йорку. “Люмініри дає вражаюче природне, зірки потужності посмішку легко і комфортно”.