ліпосакція не є методом втрати ваги

Ліпосакція вже давно використовується в якості методу контурів тіла, щоб видалити кишені небажаного жиру. Як хірург ліпосакцію в Лос-Анджелесі, я пропоную кілька способів ліпосакції, який може бути використаний для всмоктування жирів в тому числі припухлі, з підсилювачем, і ультразвукові методи допоміжної, щоб назвати декілька. Хоча цей метод контурів тіла підходить для дрібних видалення жиру, особливо в таких областях, як живіт, спина, любові ручки і стегна, важливо для жінок і чоловіків, щоб зрозуміти, що ліпосакція не слід розглядати як заміну їдять здорову дієти і життя активний спосіб життя.

те, що ліпосакція може і не може зробити

Ліпосакція корисна для видалення невеликих кишень жирів, які залишаються стійкими до дієта і фізичні вправи, і це важливо відзначити, що ця процедура не повинна розглядатися для великомасштабних видалення жиру. Як пластичний хірург в Лос-Анджелесі, який іноді називають красою столиці країни, я часто мають консультації з людьми, які хочуть, щоб контур і форма їх тіла, щоб виглядати більш пружною і худий. Це цілком законні підстави розглядати ліпосакцію.

Хоча ліпосакція може забезпечити чудові результати контурів тіла, це не метод усунення целюліту, а в деяких випадках загальний тонус шкіри може виглядати дещо знизилася після процедури ліпосакції, особливо якщо у пацієнта є менше оптимального тонусу шкіри або злегка провисання шкіри з самого початку . Якщо тон шкіри особливо важливі для вас, поговоріть з вашим хірургом про варіанти лікування целюліту, таких як SmoothShapes ® і ​​підтяжки шкіри, у тому числі Термаж ®.

Здебільшого ліпосакція є постійне рішення для видалення жиру. Жирові клітини, які відсмоктують не збільшуватиметься в числі, але вони можуть збільшуватися в розмірі. Ті, хто мав лікування ліпосакції повинні намагатися підтримувати свою вагу під час операції навіть після їх процедури для того, щоб результати залишаються протягом багатьох років.

методи ліпосакції

Є кілька типів методів ліпосакції, які можуть бути використані, залежно від пацієнта, в тому числі:

Tumescent Ліпосакція: Я використовую припухлі ліпосакції техніки для моїх пацієнтів Лос-Анджелеса, який хочете видалити локальних жирових відкладень в різних ділянках тіла. Цей метод використовує великі обсяги сольовий розчин, місцевої анестезії та адреналіну, щоб жирові клітини легше видалити, обмежуючи втрати крові. Тоді, канюлі (трубочки) вставляється, що всмоктує надлишки жиру. Це дуже традиційної ліпосакції метод і широко використовується в практиці по всій країні.

Вібраційна ліпосакція: цей метод ліпосакції використовується усмоктувальна трубка, яка вібрує на кінчику на швидкій швидкості для того, щоб допомогти зруйнувати і послабити жирових клітин. Це дозволяє м’який відсмоктування жирових клітин, і викликає менше пошкодження навколишніх тканин, ніж інші методи ліпосакції. Інші переваги включають зниження хірургічної час, набагато менша кількість анестезії потрібно, і більшою точністю.

Ультразвукова ліпосакція: Ультразвукова ліпосакція випускає високоенергетичні звукові хвилі через канюлю, що розрив клітинних стінок жирових клітин, надалі в результаті чого клітини для скраплення. Традиційна ліпосакція потім використовується, щоб видалити скраплений жир. Ультразвуковий метод є найбільш корисним для видалення ділянок жиру, які є особливо волокнистих, наприклад, грудей, боках і нижній частині спини.

Smartlipo ™: Цей інноваційний метод контурів тіла працює з використанням лазерної технології для розриву жирових клітин. Канюлі випускає лазерний енергії, яка розріджує жирові клітини, а жирові клітини можуть бути відсмоктують або вліво, щоб бути поглиненими природно тілом через свій власний процес чищення.

Таким чином, хоча це не є прийнятним способом схуднути, ліпосакція може бути надзвичайно корисні у формуванні контуру і тіла. Однак, як і всі косметичні процедури, ліпосакція також має свої обмеження і мають повне розуміння того, що можливо має важливе значення для пацієнтів бути задоволені своїм результатом процедури.